2733
2739

من امشب تنبلیم اومد پریز لباسشویی رو از برق بکشم اشکال نداره؟عذاب وجدان گرفتم

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار

یعنی چی؟

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.

بنظرم کنتر میندازه

با افتخار طرفدار شر اعظم(ش.ن)😎🌹🦅حامی حیوانات🐶❤️متنفر از کسایی که ادعای دین داری دارن و ریا میکنن😏✋🏻ریپلی جر و دعوایی بزنی بدجور ضایع میشی پس شاخ نشو😂شیرازی اصییییل😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لباسشویی من همیشه ب برقه 😐

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
2738
من میکشم همیشه 

ممنون بابت پاسخگویی خوب من امشب یادم رفت بکشم الآنم تنبلیم میاد برم اشکال نداره بنظرتون

لطفا خودتون رو همیشه تو موقعیت خوب قرار بدید که مجبور نشین عذرخواهی کنین یا معذب شین و.......❤💋جان لایتناهی همیشه سرموقع میرسه قربونش برم.جایی که ایمان نباشه ترس میاد پس همیشه ایمانتوقوی نگه دار
من هیچ وقت نمیکشم اصلا ندیدم کسی بکشه

حتما لباسشویی شما دوشاخه ش به ترانزیستوره وصبپله درسته؟یا پریز مستقی

واااا برای چی بکشی؟لازم نیست مگر اینکه نوسان برق داشته باشید

خوب یکبار این اتفاق واسم افتاده که برق پرید و بوی سوختن دوشاخه ش بلند شد

مگه باید بکشیم؟

اگه به پریز برق وصل باشه  بله چون نوسان برق وسایل برقی رو خراب میکنه