2733
2739

دز یک تنها کاری نمیکنه 

مادرشوهر پدر شوهر من نزدیک دوز دومشون جفت کرونا گرفتن

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همسرم. دوز اولو‌ زده بود من نزده بودم با هم کرونا گرفتیم اون یه روز یه کم تب کرد فقط من تا لب مرگ رفتم 

چطور ميشود به يك پروانه تبديل شد ؟"بايد آنقدر آرزو و اشتياق پرواز داشته باشی كه ديگر دلت نخواهد كرم باقی بمانی." راز سایه✍🏻 #دبی_فورد
همسرم. دوز اولو‌ زده بود من نزده بودم با هم کرونا گرفتیم اون یه روز یه کم تب کرد فقط من تا لب مرگ رف ...

چه واکسنی زده بودن؟

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
2740
خداروشکر خوبین  چه بیماری بوده خدا باعث وبانی این ویروس لعنت کنه   از استرس مردیم ب ...

خداروشکر

مراقبت کنین عفونت خالصه این مریضی از کار و زندگی میوفته ادم من الن دقیق ۱ماهه پوست انداختم توخونه رنگ اسمونو ندیدم خسته شدم از خونه و اهالی خونه

خونوادمون همه سینوفارم مامان وبابام دوتا دز زدن  خواهرم فقط ی دونه زد

بعد از تزریق کرونا گرفتین؟😢

کاشکی برا همه آسترا میزدن

آهای فلک که گردنت از هممون بلندتره به ما که خسته ایم بگو خونه ی باهار کدوم وره؟
2706