2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم این متنو استوری کرده ب نظرتون معنیش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 57 پست
ولي به نظرم اصل اين متن از نظر من درسته🤣

بله واقعا درسته اما میدونی وقتی یه آدم متاهل همچین چیزی رو میزاره ارزش همسرش رو میاره پایین

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭

بنظرم ی جایی دیده خوشش اومده اینم اسنوری کرده جنبه فان داره درگیرش نشو 

توچه سنی ازدواج کرده

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

به نظرم خودتو درگیر کامنت های منفی و بدبینانه یه عده نکن.

زندگیت تباه میشه.

مطمئن باش هیچ مردی نمیاد توی پیج شخصی که هنه دوست د فامیل اونجا هستن شاید، همچین باوری داشته باشه.

این ما زن ها هستیم که عادت داریم جملات رو موشکافی کنیم.

مردها اینطوری نیستن، فقط از اون جمله خوشش اومده.

مراقب باش کی نصیحتت می کنه

بله واقعا درسته اما میدونی وقتی یه آدم متاهل همچین چیزی رو میزاره ارزش همسرش رو میاره پایین

اره اونكه بالاتر نوشتم اگه تو همون سن ازدواج كرده باشه خيلي زشته اگه سن بالاتر شايد داره به يكي كه تو اون سن ازدواج كرده متلك ميگه 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2728
ولي به نظرم اصل اين متن از نظر من درسته🤣

موافقم واسه هردو جنسیت ن فقط مردا

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2740
2706