2752
2734
عنوان

بچه ها شوهرم این متنو استوری کرده ب نظرتون معنیش چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 57 پست
منظورش اینه کاش دیر ازدواج میکردم یکم از مجردی لذت میبردم😐🤝🏿

نه، معنیش اینه که اگر دیرتر ازدواج کرده بودم موارد مناسب تری به تورم خورده بود.

زبان فرانسه تدریس میکنم، آنلاین https://www.instagram.com/francais_fle/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین که بگی معلوم میشه چک میکنیش 

به نظرم اول با سیاست جلو برو ببین فازش چیه ، شاید کلا می خواسته شوخی چیزی کنه (درسته حتی شوخی قشنگی هم نیست ولی اگه شوخی باشه زیاد جدیش نگیر)

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤

تو هم بگو دختر و پسر نداره دخترا هم اگه درسو ادامه میدادن و شعل داشتن مهمونای خفن رو میدیدن

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2731

بابا جنبه فان داشته. خداییش اینقددد دیگ‌محدود نکنید شوهراتونو.

بگو مهمون از من خاص تر؟😂😂😒

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

اگه تو همون سن ازدواج كرده كارش خيلي بده 

اگه بيشتر ازدواج كرده داره متلك ميندازه به يكي كه تو اون سن ازدواج كرده 

اما در هر حال چه دختر چه پسر زود ازدواج كنن تهش همين ميشه اكثرا يه عمر هسرت مجردي نكردنو دارن

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
مردا بیشتر به خاطر فان بودن این چیزا رو میذارن...فک میکنن خیلی بامزه ان😏 به نظرم حساس نشو الکی بح ...

بالاخره یکی پیدا شد ی حرف عاقلانه ای زد و اونم شما بودید. 

یعنی فقط اونایی که گفتن موضوع بوداره   

ولي به نظرم اصل اين متن از نظر من درسته🤣

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

نگو با پیج دیگه چک کردی چون با همین ترفند اون میشه کسی که شاکی میشه ولی کنارش بشین و بگو میشه اینستا رو چک کنم میخوام لباس ببینم و اونجا به روش بیار

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭