2733
2734

نوشته ب قول دوستمون ازدواج توی سن ۲۲ تا ۲۴ سالکی مثل ترک کردن یه مهمونی توپ ساعت ۸ شبه ک تازه مهمونای خاص از ۱۰ به بعد میان

این یعنی چی واقعا؟یعنی در حال خیانته؟

ب نظرتون ب روش بیارم ک با یه پیج دیگه ک نمیدونه منم دیدم این استوریو؟

آره باهاش حرف بزن 

ولی بنظرم فان هستش

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منظورش اینه کاش دیر ازدواج میکردم یکم از مجردی لذت میبردم😐🤝🏿

روی یه تیکه سنگ متحرک توی یه جسم شکننده و یک بار مصرف وسط ناکجا اباد جهان هستی و اصلا هم نمیدونیم چرا و چطور
2731

ببخشیدا، ولی چقدر چیپَن این مدل استوریها، طرف جرات نداره حرفشو مستقیم بزنه، استوری میذاره ... چندسالشه؟ الان انقدر ناراحته از ازدواجش؟ چقدرم جمله بیخودیه ! 

زبان فرانسه تدریس میکنم، آنلاین https://www.instagram.com/francais_fle/