2737
2739
عنوان

کاشت ابرو یا میکرو بلیدینگ

321 بازدید | 36 پست

خانما خواهش میکنم اگر کسی تجربه ای از کاشت ابرو یا میکرو داره بگه ، من ابروهامو سایه زدم ۵ سال پیش الان رفتم لیزر کنم گفتن پاک نمیشه بهم پیشنهاد کاشت ابرو دادن که یه خانمه رو دیدم اصلا قشنگ نشده بود ابروهاش حالا بین کاشت ابرو و میکرو دودل شدم لطفا راهنماییم کنید.ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میکرو بهتره ولی موندگاری نداره 

من یمدت دنبال میکرو وفیبروزم تحقیق کردم متاسفانه به یماه نکشیده پاک میشه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

هردوشو باید جای خیلیییییییی خوب بری 

کاشت ابرو اگ کم کاری تیرویید یا ریزش شدید مو نداری جواب میده هزینه ش بالاست تا ده تومنه 

فیبروز و.. جای خوب بری مشکلی نیست عزیزم هزینش کمتره 

من تتو رو هم دیدم ریمو بشه باید چند جلسه بری روشهای مختلف داره و ..

2740
آره منم از جراحیش میترسم میگفت از پشت سر گوش تا گوش رو برش میزنم پوست که جدا شد پوست بالا و پایین رو ...

من یه شماره هاشور ابرو بهت میدم کارش خوبه انجام بده..کاشت خیلی دردناکه مگه دیوونس آدم تاوقتی میشه هاشورکرد

بعد ایشون بایه روشی تاتوی قبلی رو کمرنگ میکنه عالی بعدروش هاشور میزنه

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
هردوشو باید جای خیلیییییییی خوب بری  کاشت ابرو اگ کم کاری تیرویید یا ریزش شدید مو نداری جواب م ...

نمیدونم عزیزم آخه جایی که من رفتم پیشرفته ترین دستگاه هارو داشتن ولی گفتن چون قدیمی هست و جاش قرمز شده پاک نمیشه با لیزر

2706