2733
2734
عنوان

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 26 پست
باسلام حدود 3سال است که ازدواج کرده ام هنگام عقد پدر شوهرم سند آپارتمان در حال ساخت را به عنوان هدیه به ما داد این اپارتمان امسال آماده شد و ما به قصد خرید آپارتمان بزرگتر آن را فروختیم وآپارتمان دیگری خریدیم 20 میلیون تومان از پول خانه جدید را من از پس اندازم دادم و نتیجتا خانه جدید را به اسم من خریداری کردیم و قسط ماهیانه ان نیز به نام من است که چون کارمند هستم از حقوقم پرداخت می کنم حال شوهرم پشیمان شده که خانه را به نام من خریده و اظهار می کند که این خانه اگرم به نام تو باشد دیگر مهریه ای به تو تعلق نمی گیرد و اگر بخواهم مهریه ات را بدهم خانه را ازت میگیرم حال این سوال برای من پیش آمذه که اصلا یه همچین چیزی امکان دارد ایشان می تواند سند خانه ای را که به نام من خورده از من بگیرد ؟ با عرض سلام . همان طور که در خودتان بیان کردید اگر در سند نام شما قید شما و واقعا سند رسمی به نام شماست ایشان نمی تواند خانه را از شما بگیرد و مهریه شما هم به عنوان یک دین به گردن ایشان باقی خواهد بود ...
با عرض سلام . خانمی بیوه هستم که متاسفانه چندی پیش همسرم را در سانحه ی رانندگی از دست دادم ...بعد از فوت همسرم برای او دیه تعیین گشت و در حال حاضر در کش و قوس گرفتن دیه هستیم حال بنده سوال دار م که آیا می شود مهریه خود را از ورثه همسرم مطالبه کنم ؟ می شود مهریه را از دیه برداشت ؟من دو پسر بزرگ دارم و پدر و مادر همسرم هم در قید حیاتند : با سلام . بله . ابتدا دادخواست حقوقی به طرفیت وراث و به خواسته مطالبه مهریه بدهید و ضمن آن بدوا تقاضای صدور قرار تامین خواسته پیش از ابلاغ را بخواهید و قبل از زمان رسیدگی معادل مبلغ مهریه از دیه توقیف کنید ... موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ا عرض سلام .. بنده متاسفانه جدیدا درگیر مسئله ای شده ام که به شدت مفکر مرا درگیر نموده : سوال من از شما این است که آیا هر پرونده کیفری موجب سلب حضانت می گردد؟ مثلا پرونده ای که فقط منجر به جزای نقدی شده است ؟ نیز موجب سلب حضانت می گردد اگر که موضوعش مثلا سرقت باشد. ایا داشتن یک جرم کیفری که منجر به سو سابقه نشده است و فرد به زندان نرفته است و فقط جزای نقدی بوده است دلیل بر سلب حضانت است و اگر فرد هیچ پرونده کیفری به غیر از این نداشته باشد از او سلب حضانت می گردد و قاضی حضانت را از او سلب می کند؟ آیا پدر فرزند من با این رای می تواند از من سلب حضانت کند؟ با سلام مادر محترم ،در مورد حضانت و موارد سلب آن در شماره پیش ایران بانو کامل صحبت کردیم اما پیرامون سوال شما توجه شما را به نکته جلب می کنم که قاضی دادگاه تنها به یک نکته می اندیشد : مصلحت طفل پس اگر برای او ثابت شود که زندگی کودک در کنار شما به کودک ضرر وارد می کند و در تربیت او تاثیر سو دارد قطعا از شما سلب حضانت خواهد کرد
2728

سلام 

من یه مشکل دارم احتیاج به راهنمائی دارم لطفا کمکم کنید .

همسرم فردی بدبین و شکاک هست بارها به من شک کرده که آیا با مردی ارتباط داشتم یانه ...اطلاعات گوشیم رو برای گوشی خودش ارسال میکرد پیامکهامو چک میکرد ، تهمت های ناروا بهم میزد و در همه این تجسسها هیچ چیزی پیدا نمیکرد و میگفت زن من پاکدامنه اما بازهم شک میکنه ....فوق العاده آدم پرخاشگر و انتقام گیر هست خیلی روحیه خشنی داره ...خانواده اش رهایش کردن دست بزن هم داره من کوتاهی کردم پزشکی قانونی نرفتم ی بارهم میخواست منو باروسریم خفه کنه ....

دادخواست الزام به تمکین برام فرستاد ازقاضی خواستم سلامت روانش رو برر سی کنند مارو فرستادن پزشکی قانونی و بعد کلینیک روانپزشکی ، تست شخصیت داد مشخص شد خشمش زیاده و کمی پارانویید داره اما زیر بار درمان نرفت.... ...من میخوام طلاق بگیرم چون واقعا مشکل روانی داره ....مشکل من اینه که مشورت که کردم میگن قاضی روی خشم ترتیب اثر نمیده و همه چیز بستگی به نظر پزشکی قانونی داره .....من چطور باید از پزشکی قانونی کمک بخوام تا سرسری از کنار مشکل من نگذرن و کمکم کنند تاطلاق بگیرم ؟ باسپاس از جوابتون

صبر اوج احترام به حکمت خداست
سلام  من یه مشکل دارم احتیاج به راهنمائی دارم لطفا کمکم کنید . همسرم فردی بدبین و شکاک هست با ...

لطفا سریعتر پاسخ بدید محدودیت زمانی دارم .ممنونم

صبر اوج احترام به حکمت خداست
2738
سلام  من یه مشکل دارم احتیاج به راهنمائی دارم لطفا کمکم کنید . همسرم فردی بدبین و شکاک هست با ...

عزیزم به نظرم هر چه سریعتر  برای جدایی اقدام کن . من یه گروه حقوقی میشناسم که خیلی خوب میتونن  کمکن کنن، گروه حقوقی وکلای پیروز اسمش هست این شمارشونه 

021-26641878 

سلام خسته نباشید میخواستم ازتون سوالی بپرسم برادر من دوتا گوشی همراه داشت هوشمند و یکی هم نوکیا ساده برای ۲ هفته این نوکیا رو گم کرد فکر میکرد خونس بعد اینکه خوب گتشیم دیدم گم شده رفت جلو سیمکارت رو بست و همون سیمکارت رو از مخابرات باز گرفت بعد ۲ روز یه مردی زنگ زد گفت با این شماره برای زن من مزاحمت ایجاد کردید منم شکایت کردم الان نمیدونیم چطوری ثابت کنیم ما اون شماره گم کردیم و مزاحم نشدیم تورو خدا راهی بگید