2733
2739
عنوان

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

1036 بازدید | 26 پست
دوستان من وکیل پایه یک هستم . دو صفحه حقوقی هم در ضمیمه روزنامه ایران می نویسم سوالاتتون رو بزارین تا هم پاسخ بدم هم در روزنامه چاپ کنم
سلام . مراحلی که پس از گرفتن مدرک دانشگاهی حقوق باید طی کرد تا وکیل پایه یک شد رو مختصر توضیح میدین؟
همسر عزیزم:من دوستت دارم

و کنار تو پیر خواهم شد !

بگذار کور شود ..

هرکه نمی تواند ترا میان واژه های من ببیند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
با سلام .در طلاق در دوران عقد وضعیت مهریه چگونه است ؟ آیا دختر باکره میتواند طلب مهریه کند؟ با عرض سلام .ماده 1082 قانون مدنی بیان میدارد که : به مجرد عقد ، زن مالک مهر می شود و می تواند هر نوع تصرفی که بخواهد در آن بنماید .پس صرفا جاری شدن صیغه عقد دلیل مالکیت زن بر تمام مهر است چه نزدیکی داشته باشد و چه نداشته باشد اما نکته مهم باوری است که بین مردم رواج دارد که دختر باکره مالک نیمی از مهر است ... که این طور نیست دختر باکره هم می تواند برای درخواست تمام مهریه دادخواست مطالبه مهریه بدهد حکم نیز به نفع او صادر می گردد و می تواند زن می تواند تا مهر به او تسلیم نشده از ایفای وظایفی که در مقابل شوهر داردامتناع کند مشروط بر اینکه مهر او حال باشد و این امتناع مسقط حق نفقه نخواهد بود . اما طبق ماده 1092قانون مدنی هرگاه شوهر قبل از نزدیکی زن خود را طلاق دهد زن مستحق نصف مهر خواهدبود و اگر شوهر بیش از نصف مهر را قبلا داده باشد حق دارد مازاد ازنصف را عینا یا مثلا یا قیمتااسترداد کند .
2706