2733
2734
عنوان

چیکارکنم با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 756 بازدید | 83 پست
باید درمان شی هم خودت اذیتی هم طفلی شوهرت 

الان چیکارکنم حتی بزور جواب تلفنم و میده

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 

دنبال درمان خودت باش وگرنه به خودت میای میبینی همسرت از دستت رفته و مقصر هم خودت بودی درسته که مرد نباید فقط آلت متحرک باشه ولی تا یه جایی می‌تونه نیاز جنسی اش رو سرکوب کنه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس طلاق بگیر هم خرو میخوای هم خرمارو😐😐😐

واقعا الان این وسط این چه حرفیه من شوهرمو دوستدارم 

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 
الان چیکارکنم حتی بزور جواب تلفنم و میده

برو خونه باهاش حرف بزن بگو دست خودم نیس میرم دکتر درست میشه همه چی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731
خب نرو دفعه دیگه میره سرت زن میاره تا غدبازی در نیاری 

توروخدا نگو الان بگو چیکارکنم حتی جواب تلفنم نمیده

خیلی از طلاق ها علتش همین مشکلات جنسی هستش

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2740

هرچی میگن میگی دکتر دوست ندارم برم ال بله وقتی شوهرتو دوس داری پس تلاش کن برو دکتر وقتیم نمیخای دوس نداری طلاق بگیر اون بدبخت چ گناهی کرده از نیازاش بگذره 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
چیکارکنم دست خودم نیست واصلا دوستندارم برم دکتر

قرص جینسینگ بخور میلتو بیشتر میکنه سعی کن اپلاسیون بری همیشه چون وقتی ترو تمیزی میل بیشتری داری

قابل توجه کاربری دست سه نفره❤️🤍🖤
شوهرت گناه داره خب☹️باهم برید دکتر به فکر درمان باش واقعا اینطوری نمیشع که

الان حتی جواب تلفنم بزور میده،😞😞

الان چیکارکنم که باهام آشتی کنه بخدا دارم دق میکنم

شما الان فورا توقع آشتی نداشته باش مردها مثل ما زنها نیستن که زود چیزی وفراموش کنن بهش محبت کن واون عادتهام کم کم ترک کن. 

خدایا مرا به حال خود رها نکن. 
قرصو بذا کنار ی روش جلوگیری دیگه امتحان کن الانم اشتی کن با همسرت  خودت برو خونه بگو اون موقع ...

خیلی باهام بد حرف زد و سروصدا کرد حتی بزور جواب تلفنم و میده و منو بزور آورد خونه بابام 

من اگ شوهرم سر این قضیه دوری کنه ازم و ب دنبال درمانشم نباشه دیگ نگاشم نمیکنم 😐😐😐😐

من چیکارکنم جوابمم نمیده

2706