2737
2734
عنوان

چیکارکنم با شوهرم

756 بازدید | 83 پست

من اصلا از رابطه جنسی متنفرم کشش ندارم لذت نمی‌برم قرص ال دی میخورم بعضی وقتا زود قطع میکنم که پریود بشم رابطه نداشته باشیم با امروز یازده دوازده روزه که من به بهانه پریودی رابطه نداشتیم امروز سرصبح شوهرم اومد بغلم کرد و رابطه خاست منم پاشدم گفتم حوصله ندارم و نداشتم اونم قهر کرد و شروع کرد به فحش و تحقیر بعدشم منو بزور منو آورد خونه بابام وقتایی که خوبیم خیلی دوسم داره و هرچی بخام فراهم می‌کنه اما از صبح منو آورده خونه بابام و میگه تا یه هفته حق نداری بیای خونه و تو زن نیستی و این حرفا چندبارم زنگ زدم خیلی باهام تند رفتار کرده و بعضی وقتا هم جواب نمبده حتی از تو وات بلاکم کرده و خلاصه خیلی عذاب آور شده برام و هیچجوره کوتاه نمیاد چیکارکنم من دوسشدارم خیلی سخته برام اینجا اصلا جواب خانوادمو چی بدم بگم به هفته اینجام 

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 

همین ال دی بدتر هورموناتو داغون میکنه میلت کم و زیاد میشه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

آخرش بهت خیانت میکنه ینی مجبور میشه

برو درمان کن خودتو

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
همین ال دی بدتر هورموناتو داغون میکنه میلت کم و زیاد میشه

چیکارکنم الان خیلی ناراحتم بخدا 

تاریخ شروع13.11.1400 وزن شروع96,400 تاریخ وزن کشی بعدی 20 همین برج وزن جدیدمو یاداشت میکنم دعا کنید بتونم خوب کم کنم 
2740
حق داره 😒🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️🚶🏻‍♂️

چیکارکنم دست خودم نیست واصلا دوستندارم برم دکتر

2706