2733
2734

بالا نوشته مرکز سونوگرافی

فک کنم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

این دکترا قبل دکتر شدن یه کلاس خط باید برن واجبه من یه بار یه دکتر نسخه نوشته بود بردم داروخونه نتونست بخونه گفت ببر پیش خودش بگه چیه نوشته بردم خودشم نتونست بخونه یه نخست دیگه نوشت😑😑😑😑

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

فقط امضاش💔🙃

دیگه گذاشت دورانی که میگفتم اشکال نداره من انجامش میدم🤗                                                                                     هرکی باهام خوب باشه بیشتر باهاش خوبم ! هرکی باهام بد باشه بیشتر باهاش بدم! هرکی بهم ارزش بده بیشتر بهش ارزش میدم! هرکی جویای احوالم باشه بیشتر جویای احوالش میشم!هرکی قیافه بگیره بیشتر قیافه میگیرم! هرکی مهربون باشه باهاش مهربونترم! خلاصه مطلب هرکی یه قدم مثبت به سمتم برداره صد قدم به سمتش برمیدارم ! ولی برعکسش... بای بای بسلامت😉
2706