2733
2734
عنوان

آزار جنسی تو تاکسی میشه راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4391 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با اجازه استارتر،، خانوما برای شفای پدرم ی صلوات می فرستین 😥😭

برام ی صلوات می‌فرستین🌸 تو این دنیا برا خودتون هدف داشته باشین😘 وقت بزارید برا خودتون 💗دنبال رویاهاتون برید 😍 یادتون باشه زندگی شماست و نیاز نیست در مقابلش به کسی جوابگو باشید 🌸 تو اولین و آخرین ناجی زندگی خودت هستی همیشه باعث افتخار خودت باش 💗 امیدوارم همیشه رو لباتون خنده باشه😍
2731
طرف یه کارتشو داده به مامانم گفته بخچال درست میکنم مامانمم ساده فک کرده این واقعا تعمیر کاره الان ...

روی شیشه ی جلوی تاکسی ها معمولا یک شماره نوشته شده که فکر میکنم کد تاکسی یا راننده برای تاکسیرانی هست ، فکر کنم از طریق اون میتونید پیگیری کنید، از مادرتون بپرسید شاید یادش مونده باشه . و.شاید اون کارت هم برای کس دیگه باشه و برای رد گم کنی یا خصومت شخصی با کس دیگه اون کارتو به مامانت داده چون یه آدم عوضی سعی میکنه از خودش ردی به جا نذاره .به هر حال فکر میکنم پیگیری کنید بهتره ،که انشاله کس دیگه ای گرفتار اون عوضی بی شرف نشه.

قد ۱۶۵،وزن فعلی ام ۷۰،وزن هدف ۶۵ . من میتوانم💪😉
بله شواهد گویا ست😬من خودم هم چادری بودم هم مانتویی آزاد، شاهد از من با تجربه تر یافت نمیکنین🤣

گفتم که درست میفرمایید 😁 شما حرف بعدیتونم کاااملا درسته 😅

درخواست دوستی ندین لطفا🌸 من مادر سیندرلا هستم و البته مادر زن شاهزاده 😁
خیلی ناراحتم واسه مامانم انگار یه تیکه از  کندن ولی نمیزاره هیچ کاری کنم میگه نه شکایت نه به ...

اخه نمیشه ک

میگی داداشت منطقیه 

بهش بگین از راه قانون وارد شه 

لطفا پیگیر شین 

درخواست دوستی ندین لطفا🌸 من مادر سیندرلا هستم و البته مادر زن شاهزاده 😁
2738
خیلی ناراحتم واسه مامانم انگار یه تیکه از قلبمو کندن ولی نمیزاره هیچ کاری کنم میگه نه شکایت ...

خودت برو تاکسی رانی ببین میشه کاری کرد یا نه، مشخصات پسره رو هم از مامانت بگیر 

حداقل مسئولش اگه ادم درستی باشه سرنخ میگیره

کصافط  چقدر بعضی ها بی شعورن چند وقت پیشم  یکی بزور میخاست سوارم کنه من حامله رو تا جای پیاده شدن تاکسی ودنبال کرد از اون روز تصمیم گرفتم یه چاقو بذارم تو کیفم بهتره بگی تا عوضی و حسابشو برسن

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
اینم واسه اون افرادی ک میگن اگه چادر سرت کنی کسی جرات مزاحمت نداره 🙂🙂🙂

واقعا ربطی نداره ،مامان من چادری هست و آرایش نمیکنه و خیلی ساده هست ولی تعریف میکنه که مزاحمش میشدن چند سال پیش  وقتی جوون تر بوده 

طرف یه کارتشو داده به مامانم گفته بخچال درست میکنم مامانمم ساده فک کرده این واقعا تعمیر کاره الان ...

بده پلیس و داداشت پدرشو دربیارن

میشه برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستی 🙏 فرستادی لایکم کن 🥰
2706