2726

مامان من چادریه

امروز میخواست بره بازار قرار شد واسش اسنپ بگیرم

خاک بر سر من که باهاش نرفتم

هرچی منتظر موندیم اسنپ نیومد لغوش کردم دیگه

بعد گفت با تاکسی میرم

دیگه رفته تو تاکسی زردا حتی آرم تاکسی هم داشته

یه پسره کثافت بوده حرفای نا مربوط میزده

مامانم بهش تذکر داده

بعد هی شرو کرده دستشو زده به مامانم

دستشو به زور گرفته هی میخواسه لمسش کنه 

امامانمم سر و صدا میکنه دیگه خودشو از ماشین میندازه پایین

الان رو دست مامانم پره قرمزی و جای زخم و ناخونه

من هنوزم دقیق نمیدونم مرده چیکار کرده مامانم دقیق نتونسته تعریف کنه برام تو جمع اینارم با گریه یه گوشه برام تعریف کرد

داداشمم همه جوره حمایتمون میکنه یعنی خیلی پشت هم دیگه ایم قطعا اگه بگم بهش طرفو پیدا میکنه

ولی مامانم میگه نمیخوام بگم سپردمش به خدا 

کلا مامانم خیلی اروم و مظلومه هممونم عاشقشیم

ولی من قصد دارم به داداشم بگم حساب این عوضی رو برسه که دیگه همچین غلطی نکنه ولی مطمئنم مامانم نمیزاره

اما نمیشه اگه جلوش گرفته نشه به کارش ادامه میده ممکنه چندین نفرو بی آبرو کنه

خیلی فشار رومه امیدوارم درک کنید واقعا حالم بده که یه عوضی همچین کاری با مامانم کرده

واقعا به راهنماییتون نیاز دارم لطفا اگه اگاهی ای دارین تو این مسئله بهم بدین حالم خیلی خیلی خرابه

مصلن من دوماهمه :>>>

خدا لعنت کنه امثال اینارو 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با سپردن به خدا که معضلات جامعه حل نمیشه

پلاکشو بر نداشت؟ برید تاکسیرانی ببینید چیزی دستتون میاد ازش.به هر حال باید یه جوری جمعش کنن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
باید شماره ماشین رو برمیداشت 

طرف یه کارتشو داده به مامانم گفته بخچال درست میکنم

مامانمم ساده فک کرده این واقعا تعمیر کاره

الان کارتشو داریم

مصلن من دوماهمه :>>>

😡😡😡😡حیوون پست فطرت این حیوونو پیداش کنید یه درس حسابی بهش بدین عزیزم خیلی حال بدیه یکی به مامانت دست درازی کنه ولی خداروشکر که چیزی نشده ناراحت نکن خودتو فقط زودتر اون حیوونو پیداش کنید و تحویل پلیس بدین

ببین عزیزم همین که مادرت بلایی سرش نیومده خداروشکر کن. فکر این رو کردی که داداشت غيرتي بشه بره پیداش کنه به اندک اتفاقی خدای نکرده زبونم لال قتلی اتفاق بیفته. یکی این وسط آسیب ببینه.؟ اگه میخای حساب طرف رسیده بشه با مادرت پنهانی برین شکایت کنین 

2706