2733
2739
عنوان

ژل لبببب کمک خانما

104 بازدید | 15 پست

خانمای خوشگل هرکی ژل لب زده بیاد تجربیاتشو بگه من میخام ۱ونیم بزنم بیشترشم تو حاشیه لب باشه بعد چندوقت از بین میره کامل میره یا یچیزی میمونه ازش کی راضی کی ناراضی😁

تیکر بلند شدن موهام😍😍😍😍(۰۰۰۳)

لایک لطفا

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدایی نکرده آدم بیفته تصادف کنه لبش میترکه😑😑😑؟

هیچی نمیدونم فقد کنجکاوم من اصا اهل ارایش نیستم اما لبم واقعا کوچیکه فاصلش با بینیم زیاده

2740
هیچی نمیدونم فقد کنجکاوم من اصا اهل ارایش نیستم اما لبم واقعا کوچیکه فاصلش با بینیم زیاده

منم دوست دارم ولی وحشتناکه وقتی به اینا فک میکنم 

Vazgeçmek her zaman zayıflık değildir Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır 
اگه مواد خوب بزنی تا یه سال دووم داره 

چه مارکی مثلا یه دکتر میخاد واسم بزنه قیمتاش خیلی پایینه ولی سر مارکشون قسم میخوره میگه من بدون رابط میگیرم کمتر واسم میفته دو دلم کرده

وای من عاشق این مدلی ام😍😂نمیدونم یه روزی جرئت کنم بزنم یا نه ولی خیلی دوس دارم کسی اطلاعاتی درمورد تزریق این مدلی و سی سی و ایناش داره خودم هیچ اطلاعی ندارم فقط میدونم لبام قابلیتشو دارن اینجوری شن 😂

اسی تو میخوای چجوری بزنی؟

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها