2733
2739

سلام بچه ها روزتون بخیر

دوست من امسال کاردرمانی روزانه شیراز قبول شد رتبش خوب بود با کارنامه سبز میتونه شنوایی سنجی پردیس و پرستاری روزانه شیراز و علوم تغذیه روزانه شیراز و گفتاردرمانی روزانه رو بیاره. الان نگرانیش از این بابت هست که اطرافیانش اطلاعی از این رشته ندارن و یجورایی توی ذوقش میخوره وقتی به بقیه میگه کاردرمانی قبول شدم:/ الان از من خواست ازتون بپرسم شما به عنوان عضوی از جامعه چقدر از رشته های توانبخشی مخصوصا کاردرمانی اطلاع دارین و اگه جای اون بودین چیکار میکردین؟

پ.ن: خودش توی تاپیکه و داره نظراتتون رو میخونه. ممنون🙇‍♀️

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...

مگه کارنامه سبز اومده؟ کاردرمانی رشته خوبیه فک کنم بازار کاریش هم خوب باشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
مگه کارنامه سبز اومده؟ کاردرمانی رشته خوبیه فک کنم بازار کاریش هم خوب باشه

نه هنوز نیومده ولی با توجه به رتبش اینارو میتونه قبول شه

🌻🐾real eyes realize real lies🐾🌻                                                                                          من رویایی دارم رویای رنگارنگ رویای دنیایی سبز  و بدون جنگ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ادمی هستم که دکترای رشته الکترونیک و مهندسی پزشکی دارم،ولی واقعا اطلاعاتم راجع به این رشته که فرمودید پایینه!اگر معرفی نمیکردید کاردرمانی رو مثل کمک درمانی فیزیوتراپی میدونستم

این ماه بهترین روزارو خواهم داشت،من مادر میشم چون از مادرم خواستم ❤️❤️❤️    من مادر شدم چون از مادرم خواستم انشالا همه منتظرا تجربش کنن🤩🤩🤩
2731
من خودم ادمی هستم که دکترای رشته الکترونیک و مهندسی پزشکی دارم،ولی واقعا اطلاعاتم راجع به این رشته ک ...

بله درسته ممنونم از نظرتون♡

من هم کاردرمانی روزانه قبول شدم فیزیو پردیس شهرهای دیگه  میاوردم خودم نرفتم .من با علم این رشته ...

الان دارین کاردرمانی میخونین؟ اگه برگردین عقب بازم انتخابش میکنین یا اینقدر بهش علاقمند بودین که معایبشو نمیدیدین! کلا ممنون میشم راهنمایی کنین دوستم به شدت سردرگمه

2740

موقعی که نتایج اولیه اومده بود چندتا کلینیک رفتم و پرس و جو کردم ،درآمد خوبی داره .۲۰تا۲۵میلیون برای کسی که توی کلینیک های خصوصی کارمیکنه و حیطه کارشم خیلی گستردس .درکل رشته خوبیه و بازارکارش عالیه .به حرف دیگران گوش نکن .منم شنوایی میاوردم ولی از مشاورم که پرسیدم گفت الان کاشت حلزون جاشو گرفته دیگه مثل قبل نیست 

الان دارین کاردرمانی میخونین؟ اگه برگردین عقب بازم انتخابش میکنین یا اینقدر بهش علاقمند بودین که معا ...

نه من امسال قبول شدم عزیزم .هررشته ای معایب خودشو داره .موقع انتخاب رشته باید دوستت چندتا کلینیک میرفت تا ببینه اصلا میتونه با همچین افرادی سرو کار داشته باشه یانه؟بعضی ها واقعا نمیتونن این به روحیه طرف برمیگرده .من اختلالات بلع و ضایعات نخاعی رفتم .راستی وضعیت خوبی هم برای اپلای داره

تحمل دیدن بچها یا همچین افرادی رو داره؟طاقت و حوصلش زیاد؟ بنظرم دل گنده میخاد...چون خیلیا توان نگاه ...

بچه ها ک خوبن تو پرستاری دست و پای قطع شده میبینی بیمار یهو بالا میاره روت با خون سر و کار داری زحمتش در کل بیشتره

یک قلب فقط واست میتپه اونم قلب خودتِ🖤✈️< ی دیوونه ی آروم>
موقعی که نتایج اولیه اومده بود چندتا کلینیک رفتم و پرس و جو کردم ،درآمد خوبی داره .۲۰تا۲۵میلیون برای ...

کلینیک زدن سخت نیست؟ دنگ و فنگ زیادی نداره؟ من خودم عاشق داروسازیم تمام معایبشو میدونم و اینم میدونم که به سختی مجوز میدن. دوستمم میخواد تمام جوانب این رشته رو بسنجه و بعد تصمیم بگیره. با چه مدرکی میشه کلینیک زد و آیا مجوز کلینیک زدن رو به همه فارغ التحصیلای کاردرمانی میدن؟