2737
2739
عنوان

دلم برای بابام تنگ شده

140 بازدید | 8 پست

سال ۸۹ از دست دادمش. ولی تازکیا بدجور دلم تنگش میشه. 

چرا نمیاد تو خوابم؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

آخ خدایااا 🖤منم دلتنگشم بد شدید دیدی چقد خوبه وقتی خوابشو میبینی،، قرآن بخون براش 

خدا رحمتش کنه فاتحه میفرستم 

دوستت دارم بابا 🖤

https://abzarek.ir/service-p/msg/138343   🖤 دوست دارم بابا🖤🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالت بود اون موقع ؟ چه تصوری داشتی از نبود پدرت؟🥺

زمان کنکورم بود. زیاد رابطه خوبی نداشتم باهاش. قهر بودم تقریبآ. چون اعتیاد داشت و..

ولی بعد سالها دل مهربونش واسم ثابت شد. کاش اون زمان بزرگتر بودم ترکش میدادم. کاش پیشم بود. 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2731

الان میفهمم بی ریا ترین آدم زندگیم بوده. مهربونترین 

زمان کنکورم بود. زیاد رابطه خوبی نداشتم باهاش. قهر بودم تقریبآ. چون اعتیاد داشت و.. ولی بعد سالها د ...

عزیزم خدا رحمتشون کنه غصه نخور🥺باور کن مرگ قشنگ ترین اتفاقی هست که هرکسی میتونه تجربه اش کنه🥲ما باید دلمون برای خودمون بسوزه نه کسایی که رفتن🥲🥺

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
عزیزم خدا رحمتشون کنه غصه نخور🥺باور کن مرگ قشنگ ترین اتفاقی هست که هرکسی میتونه تجربه اش کنه🥲ما با ...

دقیقا.. منم میخوام برم پیشش. ولی حیف دوتا بچه کوچیک دارم. دست و بالم بستست. نمیتونم از ته دل طلب مرگ کنم. بددن من این بچه ها چی میشن؟!!!

دقیقا.. منم میخوام برم پیشش. ولی حیف دوتا بچه کوچیک دارم. دست و بالم بستست. نمیتونم از ته دل طلب مرگ ...

خدانکنه خدا حفظتون کنه انشاالله هیچ بچه ای بی مادر نشه 🥺سایه اتون مستدام باشه بالای سرشون🥺❤

من تند تایپ میکنم و استاد غلط املایی هستم  اوکی؟؟؟😒😏
2738
خدانکنه خدا حفظتون کنه انشاالله هیچ بچه ای بی مادر نشه 🥺سایه اتون مستدام باشه بالای سرشون🥺❤

فداتشم. تندرست و سلامت باشی دوست خوبم. 

خدا رفتگان شمام بیامرزه