2733
2734

بچهاااا همونطور که خیلیاتون میدونید من ارشد تاریخ دارم چند وقت پیشم آزمون استخدامی آموزش پرورش واسه دبیری قبول شدم ولی همسرم نذاشت برم ، خیلی باهاش صحبت کردم و سعی کردم راضیش کنم ولی نشد😢

حالا دلیلاش : من دوست ندارم وقتی از سرکار میام توهم خسته باشی ، بشین خونه پادشاهی کن ، چرا باید خودتو خسته کنی ، من شب تا صب کار میکنم که تو تو رفاه و آرامش باشی وقتی میگی کار کنم یعنی نیستی(در صورتی که من از مجردی رفتم رشته انسانی که بعدش بتونم کار کنم و واقعا واقعا نه به پولش نیازی دارم و نه کارو بخاطر پول میخوام ، فقط زن تو خونه نشستن نیستم😢)

ولی خب گیر کردم ، از اون ورم همسرمو خیلی خیلی دوستش دارم و دلم نمیخواد ناراحتش کنم

یعنی هرجور فکر میکنم اون از کار برام مهمتره ولی از اون طرفم کار رو دوست دارم و از مجردی براش تلاش کردم

انقدم این چیز برام حل شده بود تو ذهن خودم و یه چیز عادی بود برام کار کردن زنا ، دیگه تو دوره نامزدی باهاش مطرحش نکردم

حالا شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟

(البته اینم بگم الان اگه همسرمم موافق باشه باز نمیرم و موکول میکنم بعدا چون فعلا میخوام به زندگی متاهلی عادت کنم)

ولی خب میگم اگه بعدها بحثمون جدی شد چه واکنشی باید نشون بدم؟؟

شما باشید چیکار میکنید؟گیر کردم

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

وقتی نیاز ندارین بشین پادشاهی کن.

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم مثل شما.

احترام گذاشتم به نظرش شاغل نشدم.یعنی بودم بعدش خونگی شدم

اماااااا همه جا میرم(قبل کرونا).کلاسو باشگاه و بیرون با دوستا و سالن و..

به قول همسرت پادشاهی میکنم.از شما چه پنهان راضی هم هستم🤣

2740

من بودم قطعا هرطور شده شوهرمو راضی میکردم و میرفتم

خیلی حال میده ادم دستش تو جیب خودش باشه

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀

من بودم میرفتم  کار کردن به خاطر نیاز مالی نیست  ما زنا هم حق داریم تو اجتماع باشیم نه که تو خونه بشینیم 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

برو سرکار

بعدازچندوقت عادی میشه براش

ازدست نده

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)
خوب من علت اینکه الان نمیخوای بری سرکار رو نفهمیدم اتفاقا الان وقتشه 

خب من هنوز به زندگی متاهلی عادت نکردم و دوست دارم فعلا وقتمو با همسرم بگذرونم و بعد برم سراغ چیزای جدید ، ولی همین الانشم که بحثم خیلی جدی نیست باهم بحث داریم سرش

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
2706