2737
2739
عنوان

اگه همسرتون همچین چیزی بگه ناراحت میشید؟؟☹️

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 28 پست
منم مثل شما. احترام گذاشتم به نظرش شاغل نشدم.یعنی بودم بعدش خونگی شدم اماااااا همه جا میرم(قبل کرو ...

اره منم همسرم با هیچکدوم از اینا مشکل نداره و فقط کارو بدش میاد دلیلاشم گفتم ک

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

بیخیال شو چون بعدشم بچه دار میشی دیگه فرصت سرکار رفتن نداری

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اوه بدددم میاد از این مردایی که با همه چیز زن مخالفن  بنظرم با حرف و صحبت خانمی  مثلا به ...

دلیلاشو گفتم که حس میکنه من بخاطر پول میخوام کارو از اون به بعدم پول بیشتر میده🤦🏻‍♀️ولی من کارو بخاطر پول نمیخام 

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
چقدر عجیب که قبل از ازدواج هیچ حرفی از کار کردن باهاش نزدی

نه که هیچ حرفی ولی اونم نگفت مخالفم ، کاملا حل شده بود بینمون 

2728
دلیلاشو گفتم که حس میکنه من بخاطر پول میخوام کارو از اون به بعدم پول بیشتر میده🤦🏻‍♀️ولی من کارو بخ ...

خب توضیح بده براشون 

نکاه گلم کار ربطی به پول نداره 

وقتی تو سرگرم یه مار بشی علاوه بر استقلال مالی کلی چیز میز دیگه هم داری 

یکی وقتت الکی نمیره 

یکی هنر داری و یاد میگیری 

تو اجتماع هستی 

تو خونه نشستن و استراحت همش چند مدته در اخر از وضع خسته میشی 

همچنین ممکنه چون مغزتون فعالیت نداره دچار الزایمرهای کوتاه مدت بشع 

موفقیت پیش رفتن است نه یه نقطه به پایان رسیدن 

خب توضیح بده براشون  نکاه گلم کار ربطی به پول نداره  وقتی تو سرگرم یه مار بشی علاوه بر ا ...

اره خب ولی فعلا که خودمم تصمیمم جدی نیست و بحث عشق و عاشقی افتاد وسط آزمون استخدامیم خودمو خسته نمیکنم مستقیم بگم ، باید نرم نرمک رو مخش کار کنم تا بعد که خواستم برم دیگه داعوا نشه

خواستم ببینم چه واکنشی باید بدم اون موقع😉

2738

ببین عزیز این اشتباه نکن حتماااابرو دنبال استخدامیت واقعااا حیفه من خودم دبیرم نیاز هم به پول نیست ولی صرفا جهت علاقه رفتم. این شانس قبولیت از دست نده که صددرصد در اینده پشیمون میشی. حتما بروووو

"خوبان را باید روی چشم ها گذاشت "
پس حالا نمیشه بزنه زیر حرفش، بگو اگه بزنی زیر حرفت خیلی ناراحت میشم

نه اصرار کنم و بدونه خیلی برام مهمه حرفی نداره ، فقط راضی راضیم نیست

وقتی ببینه سرکار رفتن توی روحیه و شادابیت چقدر تأثیر میذاره از ته دلش راضی میشه

آره البته این وسط حقوقمم باید ادامه بدم کلا همه چی پیچیده تو هم😁😁😁اقام از این ور دماغ دهنشو کج میکنه😂قانعش میکنم من میتونممم😎

کار مهمه عزیزم

منم شرایطم مثه شما بود..

الان نزفتم و پشیمونم

خدایا! از صمیم قلبم و بندبند وجودم هزاران بار شکرت میکنم بابت همسری 💏که به من هدیه دادی..کسی که کنارش فقط و فقط  لمس آرامش و خوشبختیه😍❤شکرت میکنم بخاطر خونواده ی خوب و عزیزم..بخاطر سلامتیشون.. مهربونیشون..دوستت دارم خدای مهربونم..😘🙏
کار مهمه عزیزم منم شرایطم مثه شما بود.. الان نزفتم و پشیمونم

آره دیگه فعلا خودم جدی دنبالش نمیکنم ولی راضیش میکنم🤓مااا میتوانیم😎