2733
2739
عنوان

قد و وزن بچه هاتون در 3 سالگی ...........

| مشاهده متن کامل بحث + 70806 بازدید | 149 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
واقعا سخته بی اشتهایی بچه ها اشتهای پسر من معمولیه یه بار به خاطر مریضیش برای دو هفته شربت اشتها آور ' ویتامکس رازک با طعم آناناس بهش دادم هم خیلی دوست داشت هم خیلی روی اشتهاش تاثیر گذاشت.
دختر من ۳سالو ۳ ماهشه وزنش خوبه ولی قدش کمه ۹۳ چیکار کنم الان که قدارو دیدم یکم غصم گرفت البته منو باباش معمولی هستیم
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
77+(6×سال)=اندازه طبیعی کودک (2 تا12) سال
امام صادق سلام الله علیه : مَن عَیَّرَ مُؤمِناً بِذَنبٍ لَم یَمُت حَتّى یَرکَبَهُ کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود _____________________________________________________________ اَسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
1-وزن وزن یک نوزاد طبیعی و به موقع دنیا آمده بین (3/5-2/5) کیلوگرم است. شما می توانید وزن کودک خود را با فرمول های زیر مقایسه کنید و دریابید که کودکتان رشد طبیعی دارد یا خیر. 2(سن شیرخوار به ماه +9) =12 ماهگی -3 ماهگی 8+(2×سن کودک به سال)=6 سالگی -2 سالگی 2/(5-(7×سن کودک به سال))=6 سالگی -12 سالگی
دختر من تو سه سالو نیمش وزنش 13 قدش 105 بود
ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ! ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺯﻥ! ﭘﺲ ﺑﺒﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﺴﺘﯽ .....
بهم گفتن قدش نسبت ب هم سالاش بلنده
ﭼﻪ ﺟﺎﻟﺐ ﺍﺳﺖ! ﮐﻠﻤﻪ ﯼ ﻣﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﻣﺮﺩ ﺁﻏﺎﺯ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﮐﻠﻤﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﺎ ﺯﻥ! ﭘﺲ ﺑﺒﺎﻝ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﮐﻪ ﺁﻏﺎﺯﮔﺮ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﺴﺘﯽ .....
2706