2737
2734
عنوان

قد و وزن بچه هاتون در 3 سالگی ...........

| مشاهده متن کامل بحث + 70828 بازدید | 149 پست
وااای خواهر زاده من کوتاهههه که 😥 دو ماه دیگه سه سالش میشه من خیلییی ب قدش حساسممم چیکار کنممم😱
[smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساجده جون شربت روی و کلسیم کلا غذاهایی که حاوی کلسیم هستن مثل شیر ماست کشک .........پای مرغ . اب قلم . برای رشد قد خوب هستش ........ البته ارث هم عامل مهمییه .
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
2731
2740
مامان کیان جون .......... پسرت دقیقا همسن دختر منه ................. خوبه پس قد و وزنش خیلی عالیه .... مامان کیان جون شما همونی نبودی که تو تاپیک وزنگیزری قاصدک بودی .
مامان مرجان جون ............ دختر منم دقیقا تو شرایط قد و وزنی دختر شماست ... وکاملا رو نمودار رشدش نرماله و خوب داره بالا میره .... اما ظاهرش لاغر نشون میده ...
واااای تو رو خدا الان من باید خودمو بکشم چون پسر من از همه همسناش ریزتره آخر ماه سه سالش تموم میشه با وزن 12 و قد 92-93 دارم دق میکنم تنها دلخوشیم اینه بچه ام سالم و شاده خداروشکر یکشنبه میبرمش دکتر برای معاینات سه سالگیش..دکتر دعوام میکنه
2706