2733
2739
عنوان

اینا چطورههههههه.. نظرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 36 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

زهرا و فاطمه قدیمی نمیشن

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

ام البنین!

هر چهار تا برای این دوره اسم های قشنگی نیستن و هر چی از نظر ما و خانواده هایی که قدیمی تر هستن خوب باشه اما از نظر بچه های دور جدید اصلا قشنگ نیست و مسخره میشن 

2742

همشون خوبن ولی فاطمه قشنگتره 

اسم دختر خودم فاطمه هستش😍

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

زهرا و فاطمه دوس دارم

خودم اسم دختر ایندمو میذارم ریحانه😍😍

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2740

اینهمه اسم خوشگل هست چرا اینا اخه قدیمی ان خیلی ولی اگه حتما از بین اینا میخوای بزاری همون زهرا و فاطمه بزار ام البنین و رقیه دیگه خیلی قدیمیه پس فردا بچه تو مدرسه کلی اسم قشنگ میبینه میاد غر میزنه میگه ام البنین چی بود رو من گزاشتی🤦‍♀️

از نظر من دیگه کسی نمیزاره ازین اسما توی قرن ۱۴۰۰ ممکنه بچتون سرخورده شه

من برا یچیز دیگه پرسیدم اصلا بچه ندارم 😅

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️
ام البنین! هر چهار تا برای این دوره اسم های قشنگی نیستن و هر چی از نظر ما و خانواده هایی که قدیمی ت ...

فاطمه  زهرا  معصومه 

حسین علی محمد 

هرگز وهرگز قدیمی نمیشن

اسم دخترمن فاطمه و امسال ۳تا فاطمه دیگه هم تو کلاسش هستن وکسی هم تا به الان خداروشکر مسخرش نکرده

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706