2737
2734
عنوان

اینا چطورههههههه.. نظرررررر

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زهرا و فاطمه قدیمی نمیشن

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗

ام البنین!

هر چهار تا برای این دوره اسم های قشنگی نیستن و هر چی از نظر ما و خانواده هایی که قدیمی تر هستن خوب باشه اما از نظر بچه های دور جدید اصلا قشنگ نیست و مسخره میشن 

2728

همشون خوبن ولی فاطمه قشنگتره 

اسم دختر خودم فاطمه هستش😍

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺

زهرا و فاطمه دوس دارم

خودم اسم دختر ایندمو میذارم ریحانه😍😍

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738

اینهمه اسم خوشگل هست چرا اینا اخه قدیمی ان خیلی ولی اگه حتما از بین اینا میخوای بزاری همون زهرا و فاطمه بزار ام البنین و رقیه دیگه خیلی قدیمیه پس فردا بچه تو مدرسه کلی اسم قشنگ میبینه میاد غر میزنه میگه ام البنین چی بود رو من گزاشتی🤦‍♀️

از نظر من دیگه کسی نمیزاره ازین اسما توی قرن ۱۴۰۰ ممکنه بچتون سرخورده شه

من برا یچیز دیگه پرسیدم اصلا بچه ندارم 😅

میشه برا سلامتی مامانم ی صلوات بفرستید 🙌🙌🙌🌺🌺❣️❣️
ام البنین! هر چهار تا برای این دوره اسم های قشنگی نیستن و هر چی از نظر ما و خانواده هایی که قدیمی ت ...

فاطمه  زهرا  معصومه 

حسین علی محمد 

هرگز وهرگز قدیمی نمیشن

اسم دخترمن فاطمه و امسال ۳تا فاطمه دیگه هم تو کلاسش هستن وکسی هم تا به الان خداروشکر مسخرش نکرده

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2706