2737
2739
عنوان

چکار کنم سر وصدا نیاد تو اتاقم؟؟؟😣😣😣😣😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای نه 😢😢😢😢😢من نمیتونمممممممم

منم متاسفانه هیچکس درکم نکرد آخرشم نتونستم رشته خوبی بیارم..خانوادم پشتم نبودن درکم نکردن میگفتن باید تو شلوغی هم بتونی درس بخونی باز خوبه تو یه اتاق جداگانه داری خدارو شکر کن  من و پدر و مادرم توی یک اتاق بودیم که یه فرش دوازده متری میخورد خیلی سختی کشیدم چهار سالم دانشگاه رفتم ولی آخرش هیچ ب هیچ..سعی کن حتما یه رشته خوب بری ان شاءالله موفق بشی

خودت باش،قرار نیست همه ازت خوششون بیاد.👍💙لینک حذف تاپیک ها
2728
ممنون عزیزدل انسانی  تقریبا ۴.۵ ساعت تازه شروع کردم یکماهه

آهنگ بی کلام که ترکیبی ازپیانو وویالون باشه دان کن هرچقدرم میخوای زیادش کن 

چون هم یه نوع مدیتیشن وباعث آرامش میشه هم ازصدا جلوگیری میکنه 

من خودمم کنکوریم خیلی برام تاثیرداشته

2738
از این دیوارا که شبیه شونه تخم مرغن خواننده ها هم میزنن تو استودیشون تهیه کن بزن به دیوار اتاقت دیگه ...

جدی ؟!!!هزینش چقدر  ؟،چقدر لازمه

خُنُک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش                          بنماند ،هیچش الا هوس قمار دیگر 

گوش گیر بگیر 

بعضیا هستن پیچی ان بعضیا هم ساده 

من با ساده هاش راحت تر بودم قشنگ فرو می‌کنی توی گوش اونجا باز میشه کیپ می‌کنه عالیه ما با گوش گیر توی اتاق هشت نفره توی خوابگاه درس میخوندیم یادش بخیر

.
گوش گیر بگیر  بعضیا هستن پیچی ان بعضیا هم ساده  من با ساده هاش راحت تر بودم قشنگ فرو می‌ ...

خوابگاه سخته ؟کلا درس خوندن تو یه شهر دیگه

خُنُک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش                          بنماند ،هیچش الا هوس قمار دیگر