2733
2739
عنوان

چکار کنم سر وصدا نیاد تو اتاقم؟؟؟😣😣😣😣😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزدل انسانی  تقریبا ۴.۵ ساعت تازه شروع کردم یکماهه

خوشبحالت انسانی با ساعت مطالعه پایین میشه رتبه خوب آورد

ان شا الله موفق بشی🌱

تیکر به وقت معجزه🌱برام دعا کنید معجزه ای ک منتظرشم رخ بده🕊اگه برام دعا کردید بهم بگید خوشحال میشم❤🌱
2731
جای دیگه نمیتونی بری؟ مثلا جلو در پشت بوم بشینی تو راه پله یا تو حموم یه تیکه فرش بندازی اگه اونجا ...

راه پلمون بزرگه ولی خب زمستون سرد میشه...

بنظرتون ازاین پلایتیک محکما بگیرم یه اتاق کوچولو درست کنم بالا؟؟

دیگه کنکوری نیستم  
بهشون بگو کم کنن من که اصلا نمیتونم تو سر و صدا کلا تلویزیون و خاموش میکردم

مامان بابام داشت سر صدای تلوزیون الان دعواشون میشد😂😂😂😂 نمیتونم بگم کم کنن 

درطول روزم مدام گوشی مامانم زنگ میخوره و ساعت ها با خالم درحال مکالمس😢😣

دیگه کنکوری نیستم  
گوش گیر بگیر من از دیجی کالا گرفتم ولی فکر کنم دارو خونه ها هم دارن تا حدی جلوی صدا رو میگیره به ...

اع کاش الان برم اینو بزنما امروز وسیه سفارش دادم 

ممنون عزیزم

دیگه کنکوری نیستم  
2738

عجب سوالی پرسیدی چند دقیقه س دارم بهش فکرمیکنم هیچ جوابی پیدا نمیکنم

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
راه پلمون بزرگه ولی خب زمستون سرد میشه... بنظرتون ازاین پلایتیک محکما بگیرم یه اتاق کوچولو درست کنم ...

بیرون پشت بوم نرو، همین جلو درش از سمت راهرو بشین

چیزای پارچه ای و یه فرش کوچولو بنداز زیرت که سرما نره به جونت، یه بالش به درد نخور هم بذار پشتت که سردت نشه و نگران کثیف شدن بالش هم نباشی

لباس هم چندتا چندتا رو هم بپوش، جوراب هم چندتا بپوش

من موقع هایی که مجبورم همینکارو میکنم

اگرم حالا پولت رسید یه دونه از این کرسی برقیا بخر زمستون اونجا میشینی پیش خودت روشن کن گرم میشی قشنگ

فقط سعی کن آهسته بری و بیای که همسایه ها اذیتت نکنن

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊