2733
2739
بی احترامی خیلی بده اما‌جلوی دیگران‌خیلی بدتر.‌چون دیگران یادشون نمیره من‌با همسرم‌گاهی چنان دع ...

خوشبحالتون.شما و همسرتون شعور دارین این خیلی بی سیاسته.

باتمین کاراش خودشو ازچشمم انداخته ارزو دذرم سرب تنش نباشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی احترامی خیلی بده اما‌جلوی دیگران‌خیلی بدتر.‌چون دیگران یادشون نمیره من‌با همسرم‌گاهی چنان دع ...

به نظر منم بیشتر فکر کن و پیش یه روانشناس برو چون احتمال بدتر از اینا هست والا مال ما با هزار تا التماس اومد کاش هیچ وقت نیمومد ..خودش التماس کردحالا مارو نمیپسنده و واقعا نفرت انگیز شده و هرچی از دهنش در میاد میگه....واینکه برم تو زندگی درست میشه کاملاجمله بی خودیه ...چون اصلا درست نمیشن هیچ حتی بدتر هم میشن ...من با نظرات بعضی دوستان موافقم 

2731
رفتار خودتم اصلاح کن گلم دنبال دلیل این رفتار شوهرت بگرد ببین چی دیده که همچین رفتاری داشته و طرز تف ...

واقعا نمیدونم چون من ادمیم که کم گرسنم میشه حتی میخواستیم بریم رستوران خودم خونه غذا میخوردم که اونجا هول نباشم نمیدونم واقعاکجای کار میلنگخ

عزیزم باید ی جوری تنبیه بشه که این حرف رو به شما زده 

اگر براش عادی شد و نقطه ضعف اومد دستش که با این حرف ها میتونه تو رو بهم بریزه همیشه از این حربه استفاده میکنه

به راحتی از این حرفش نگذر 

باهاش حرف نزن سخت بگیر 

بزار یکم طولانی بشه قهرت تا بفهمه ک حرفش زَشت بوده

بگو اگر خانواده م بفهمن نمیزارن یک دقیقه این عقد دوام بیاره  ....بگو من بهترین ها رو توی خانواده خودم داشتم 

هم خوب خوردم و هم خوب پوشیدم ...اگر میتونی که من اینجوری هستم باید بهترین ها رو برام فراهم کنی...نمیتونی همین الان فکراتو بکن

دوسه بار اینجوری کرده ولی اگه کلابخوام بگم و. دروغ نگم اخلاقای نوبش بیشتره اما باهمین حرفا خودشوازچش ...

یعنی دو سه بار دیگه بهت توهین کرده؟

عزیزم هزااااار اخلاق خوب داشته باشه ولی عصبی باشه و توهین بکنه سر سوزنی نمی ارزه. 

با خودت صادق باش. ببین آدم عصبی نیست؟ فکر نکن چون عقد کردی حتما باید باهاش ازدواج کنی و ۲ تا بچه هم ازش بیاری. 

اینطور آدمایی خیلی استرس به آدم وارد میکنن.‌آدم‌دنبال آرامشه توی ازدواج. 

من‌نمیخوام قضاوت کنم. چون در بطن زندگی شما نیستم ولی عروسی رو سریع نگیر. مشاوره برو حتی اگه اون‌نیومد. 

2738
اگه دوباره تکرار کرد بگو علاوه بر خوردن، ریدن به هیکل آدمایی امثال تو هم بلدم . شوهر عوضی منم هرچی ...

اصلا موقع دعوا زبونم میچسبه به دهنم فقط گریه میکنم😞

هرچی ادم گنده گیرمامیوفته😞

چی بگم والا طلاقم عواقب داره خودت بهتر میدونی اگه نمیتونی تحملش کنی جدا شو اگرم نه سعی کن اخلاقشو تغ ...

میشه عواقب طلاق رو بگی؟ منم شوهرم همینقدر نفهمه دلم نمیخواد دیگه تو زندگیم باشن خودشو خانواده عوضیش 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
خیلی حالم ازش بهم میخوره دیگه ازبس کارای دیگه هم کرده دوس دارم سر ب تنش نباشه

تو رو خداا اشتباهای منو تکرار نکن التماست میکنم

منم هیجی ازش نمیخواستم بخوام جون ب لبم میکنه خودشم بلد نبود بگ غیرتم وخانومم دست خالی نمیزارم بره

تو عقد بهیییچ عنوان همچین رفتاری نکرد یا بی احترامی کنه ولی بعدنا خیلییی بدتر شد داغونم کرد خوردم کرد سقط کردم فقط طلاق میخوامم ازاد بشم

تو از همین الان محکم باش ب خانوادت بگو بهیییچ عنوان ب حرفای کانالای مزخرف گوش نکن ک ب خانواده چیزز نگو تو خانواده شوهرت فهمیدن ابروت رو برده باید حساب پس بده اینطوری میگ خودش ک الان عقده چیزی نگف میخواد عروسی کنیم بدترشو بکنم چیکشم در نمیاااد،فقط ساکت نشین محکم باش حتمااا ب خانوادت بگو اگ بخشیدیش یا خواستی با این اخلاقش ادامه بدی،هر چند من تجربه داشتم و میدونم از اول مراعات نکرد بعداا بدتر میشه ولی پرتوقع باش ساکت نشین خوردت کنه ،

گاوم وجودشه ک خالی از احترام و حرمت هست وچیزی از غرور خانماا حالیش نیست فقط خواسته خودشه مرررررررد نشون بده جلو خانوادش 🤬🤬🤬

همه چیزایی که می شنوی باور نکن و نصف چیزی ک میبینی باور کن، دلنبند واعتماد نکن ب حرفا ب رفتارهاشون فکر کن...

سلام ..عزیزم من نه میگه زود طلاق بگیر نه میگم ببخش ...شما الان عقد هستی بهتر بیشتر فکر کنی آینده معلوم نیس کسی که تو این دوران با شما جلوی خانواده اش اینجور حرف میزنه یکم باید روش فکر کرد...

2706