2737
2739

من چندماهه نامزدم( عقدهستیم یعنی)قراربود عروسی بگیریم که برادرشوهرم فوت شد فعلا عروسی کنسل شده.

تو این چند وقت نه بهش گفتم برام چیزی بخر نه گفتم پول بده نه چیزی خواستم.حالا خونه باباش بودیم دیشب،هوس فلافل کردم گفتم برام بگیر گفت تو فقط بلدی بخوری مثل گاو آبروی منو بردی تو تموم زندگیت تو خوردن و خوابیدن خلاصه شده اینقدررر حرف بی ربط بارم کرد خودشم پاشد رفت بیرون که ساعت۱۱زنگ زدم بابام اومد منو برد هرچی مامانش اینا گفتن زنگ نزن گریه امونم نمیداد مامانشم همش بوسم میکرد اونم خیلی ناراحت شد بغض کرد چون واقعاا هم بلن. بلند سرم داد زدت بود هم جلو دامادشون خورد شدم😞 به خونوادم نگفتم که چیشد الکی گفتم دل درد شدم نخواستم تو مریضی خونشون باشم😔هرچی زنگ میزنه جوابشو نمیدم گفت معذرت میخوام دست خودم نبود ولی واقعا دلم شکست.من تاحالا حتی بهش نگفتم برام بستنی بخر یا کلا ادم کم غذاییم تاحالا پرخوری نکردم جلوش که بخواد بهم بگه گاو😔نمیدونم چرا اینقد بد شده خیلیی بده خیلی پشیمون شدم از ازدواجم😭

هه زورش اومده پول ی فلافل بده چرت وپرت بارت کرده😏😏😏

تاسف 

خودش ک گاوتره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

وای چه بیشعور ببخشید جوابشو نده حداقل ۳ هفته

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به بابام میگفتم بزنتش صدا گاو بده 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2731
2738

غلط کرد

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2706