2733
2734

بیایید ببینم چن نفریم هدف تون چیه؟؟شغلتون چیه؟؟من به زودی مدرس میشم و اگر کار ترجمه هم باشه مترجم.هدف اصلی مدرس ومترجم انگلیسی تجاری اگه پیشرفت کنم مترجم همزمان انتخاب می کنم. رشته ام آموزش زبان ترم ۷

فقط خدا😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دانشگاه آزاد رشته ام آموزش زبان با فرهنگیان فرق داره یکم

اهان من امسال خواستم واسه کنکور انتخاب رشته زبان کنم مامانم نزاشت خودم خیلی علاقه دارم ولی مامانم میگه پول توش نیست

از غم گریزی نیست ،چنان غمگینم که گرچه میکوشم به هیچ نیندیشم ولی سنگینی این هیچ مرا از پای در می افکند...
2731
اهان من امسال خواستم واسه کنکور انتخاب رشته زبان کنم مامانم نزاشت خودم خیلی علاقه دارم ولی مامانم می ...

اتفاقا از بقیه رشته های دانشگاهی خوبه چرا تلاش کنی پولم می گیری

فقط خدا😍
اتفاقا از بقیه رشته های دانشگاهی خوبه چرا تلاش کنی پولم می گیری

چی بگم والا نزاشت دیگه...

از غم گریزی نیست ،چنان غمگینم که گرچه میکوشم به هیچ نیندیشم ولی سنگینی این هیچ مرا از پای در می افکند...
گلم میشه بگی برای کنکور چجو ری درس  خوندی قبول شدی من میخوام زبان تخصصی شرکت کنم ممنون میشم ...

یعنی شانسی قبول شدم از آزاد من از ۹ سالگی به زبان می رفتم با معلومات خودم فقط برای لغت 504و۱۱۰۰خوندم بعدش دفترچه های کنکورهای سال قبل تهیه می کردم تست میزدم رشته ام تجربی بود قبول نشدم یه سال پشت موندم بازم قبول شدم در کنار کنکور زبان دادم اونم  سرجلسه خوابم می برد چون قبل کنکور نخوابیده بود شانسی زدم

فقط خدا😍
یعنی شانسی قبول شدم از آزاد من از ۹ سالگی به زبان می رفتم با معلومات خودم فقط برای لغت 504و۱۱۰۰خوندم ...

کاربری که می خواهی کنکور زبان بدی سعی کن داستان کوتاه انگلیسی بخون یا متونی که مثل داستان هستن ودرک مطلب دارن لغات ۵۰۴یا۱۱۰۰ بخون بعدش اصلش تو سوالات کنکور منحصرا زبان سال های قبل مثلا پارسال یا دوسال قبل دانلود کن وتست بزن ولی اصلش دانش خودت هست که اگر زیاد بلدباشی قبول میشی

فقط خدا😍
2738