2733
2739
عنوان

چرا من از مرگ نمیترسم...⁦🤦🏻‍♀️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 1137 بازدید | 62 پست
تمام آدم های پاک که شناختم، با ترسشون، نفسشون رو کنترل کردن،  من نمیگم انقد بترسن که مهربونی خ ...

خوبی که از ترس نشات بگیره درش هیچ حسن نیتی نیست و عملی که حس نیت باهاش نباشه مقبول نیست 

شما و تمامی کسانی که دوستشان دارید       روزی خواهید مرد .تنها بخش کوچکی از چیزهایی که گفته اید یا کارهایی که کرده اید برای تعداد کمی از مردم اهمیت خواهند داشت آن هم صرفا برای یک مدت کوتاه  این حقیقت ناخوشایند زندگی است تمام مسائلی که به آن فکر میکنید یا کارهایی که انجام میدهید تنها گریز استادانه ای از این حقیقت اند.                  ما غبارهای بی اهمیتی هستیم که در یک نقطه آبی پرسه میزنیم و به هم برخورد میکنیم عظمتی برای خودمان تجسم میکنیم و اهدافی برای خودمان میسازیم اما راستش را بخواهید ما هیچ نیستیم .             پس از قهوه لعنتی تان لذت ببرید!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون برات پیش نیومده

به حرف راحته.چهره ادم موقع جون دادن دیدن داره

اونوقت مشخص میشه ترسیدی یا واقعا شجاعی

اکثر ما ادما حرف الکی زیاد میزنیم✌

منتظرتم دخترم...زود بیا تو دل مامانی🥰میدونم به زودی میای
2728
چون برات پیش نیومده به حرف راحته.چهره ادم موقع جون دادن دیدن داره اونوقت مشخص میشه ترسیدی یا واقعا ...

من دیدم چهره ادمارو

اما به اینم فک میکنم که میریم پیش خدا

بنظر من اون دنیا اوضاع خیلی بهتره

من که خیلی میترسم .. اینکه بخوام برم تو قبر و شب رو تنها بمونم ..

یه فوبیای عجیبی که دارم اینه میترسم تو قبر زنده بشم 

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

از نظر اینکه رها میشی که منم عاشقه مرگم ولی میترسم

ترس از تنهاییش...از لحظه هایی که خودت هستی و خدات و دوتا نگهبان که ازت سوال میپرسن

از تک تک کارات

از اونا میترسم...یا از تاریکی قبر که شبه اول قراره چه اتفاقی برام بیفته...چی میشه...روحم رها شه کجا میرم؟

میشه برای شغل همسرم  صلوات بفرستید؟ ❣️🌱

منم از مرگ نمیترسم تازه هر لحظه  آرزوی مرگ میکنم

کلا خدا رو انقدر مهربان میدونم که هیچ ترسی ندارم 

دعا کنید سکته کنم بمیرم لطفا 🙏تنها چیزی که آرومم میکنه مرگ هست خواهش میکنم دعا کنید😭😭                                
2738

چون ترس نداره 

باباکرم میخواد دلو میکشه به دندون 💃😀 باباکرم میخواد جوری همه بگن جون 💃😀😂  باباکرم میخواد دوباره بلرزونه 💃😀😂 جوری یهو خفن میاد که همه کف کنن  برن خونه 💃😀 😂  میریم تعطیلات یعنی میریم یه جا پلاس شیم 😀💃😂 میگم میشه  شمالو ترجیح داد  تو میگی خزه باکلاس شیم 😀💃😂 ساقی هستم چیزی خواستین درخدمتم 😂💃😀🍺 ارسال به تمام کشور 😂😎💃👋🍺
خوبی که از ترس نشات بگیره درش هیچ حسن نیتی نیست و عملی که حس نیت باهاش نباشه مقبول نیست 

به این حدیث از امام علی دقت کنین، 

پرستش كنندگان سه گروه اند، گروهي خداوند را از ترس مي پرستند، پس اين پرستش بندگان است،

گروهي خداوند تبارك و تعالي را براي رسيدن به پاداش مي پرستند، پس اين پرستش مزدوران است، 

و گروهي خداوند را از روي محبت مي پرستند، و اين پرستش آزادگان است، و اين از همه پرستش ها برتر است

عبادت کردن مراحل داره که بالا ترین مرحله اش همینه که برای خدا و به عشق خدا عبادت کرد، 

ولی اینکه از ترس، عبادت کرد،  از عبادت نکردن بهتره، 

برای همین میگم اولین مرحله اینه که ترسید،.... ترسید از حساب و کتاب دقیق خدا

ولی مرحله بعد از ترس، همون مرحله عبادت عاشقانه است. 

که آدم های بزرگ بهش دست پیدا میکنن

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
ربطی نداره همه ی بزرگا و اماما از مرگ هراسی نداشتن 

از مرگ نداشتن ولی از اعمالشون چرا... از گناهشون چرا... 

منم منظورم ترس از مرگ نبود ترس از گناه بود

اشتباه شد🙏

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
قبر جسم بی جان میره توش و روح جدا میشه و همه جا سیر میکنه وابستگی های دنیویه که باعث شده همه امون از ...

ميدونم اما ازشب اول قبر و سوال و جواب و تنهاييش ميترسم بيشتر از همه از حشرات توي قبر حالا هرچي بگن تو قبر جسم بي جانه 

ميدونم جسم سوسك حشرات براش مهم نيست فوبياي سوسك دارم 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2706