2703
2553
عنوان

چرا من از مرگ نمیترسم...⁦🤦🏻‍♀️⁩

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم نمیترسم و برام عجیبه ک بقیه میترسن ازش

چون سطح آگاهی مردم بالا رفته و متوجه شدن مرگ ترسناک نیست بر خلاف چیزی که قبلا تو ذهن هامون بود

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
ترس از گناه واعمالِ بد خوبه نه مرگ

بله منظورم همونه

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2456
نسبت ب کارهای بدم عذاب وجدان دارم  و معمولا از خدا شرم میکنم ...

خیلی خوبه، 

این روحیه ات رو حفظ کن

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

از نظر من آدما  دو  دلیل  برای ترس دارن

1-اعمالشان خوب نبوده 

2-دنیای بدون خودشونو نمی تونن تصور کنن

قلب من شکست و واژگان از آن بیرون آمدند🌱🦋                                    https://t.me/darkblue404 ریز نوشته های ی مغز پوکیده
من كه فكر ميكنم ادمايي كه از مرگ نميترسن  كم هستن،از قبر  خيلي بيشتر از مرگ ميترسم فقط زم ...

قبر جسم بی جان میره توش و روح جدا میشه و همه جا سیر میکنه وابستگی های دنیویه که باعث شده همه امون از مرگ گریزان باشیم چیزیه که ممکنه هر لحظه پیش بیاد من حس میکنم حتی از خواب هم شیرین تره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2714
ببین ترس داشته باشی به نفعته چون مجبور میشی آدم خوبی باشی...  ولی اگه هیچ  ترسی نداشت ...

جلوگیری از بدی بخاطر ترس و

شما و تمامی کسانی که دوستشان دارید       روزی خواهید مرد .تنها بخش کوچکی از چیزهایی که گفته اید یا کارهایی که کرده اید برای تعداد کمی از مردم اهمیت خواهند داشت آن هم صرفا برای یک مدت کوتاه  این حقیقت ناخوشایند زندگی است تمام مسائلی که به آن فکر میکنید یا کارهایی که انجام میدهید تنها گریز استادانه ای از این حقیقت اند.                  ما غبارهای بی اهمیتی هستیم که در یک نقطه آبی پرسه میزنیم و به هم برخورد میکنیم عظمتی برای خودمان تجسم میکنیم و اهدافی برای خودمان میسازیم اما راستش را بخواهید ما هیچ نیستیم .             پس از قهوه لعنتی تان لذت ببرید!
جلوگیری از بدی بخاطر ترس و

بله متاسفانه ما آدما تا از چیزی نترسیم دست ازش بر نمیداریم

البته اولین مرحله ترسه، وقتی گناه هارو بخاطر ترس ترک کرد اونوقت فقط برای لبخند خدا گناه رو ترک میکنه 

ینی اول باید از گناه بترسه، بعد عشق واقعی میاد تو قلبش

امضاتون عالیه

🙏

بله متاسفانه ما آدما تا از چیزی نترسیم دست ازش بر نمیداریم البته اولین مرحله ترسه، وقتی گناه هارو ب ...

قبول ندارم اشتباهه عقیدتون .

شما و تمامی کسانی که دوستشان دارید       روزی خواهید مرد .تنها بخش کوچکی از چیزهایی که گفته اید یا کارهایی که کرده اید برای تعداد کمی از مردم اهمیت خواهند داشت آن هم صرفا برای یک مدت کوتاه  این حقیقت ناخوشایند زندگی است تمام مسائلی که به آن فکر میکنید یا کارهایی که انجام میدهید تنها گریز استادانه ای از این حقیقت اند.                  ما غبارهای بی اهمیتی هستیم که در یک نقطه آبی پرسه میزنیم و به هم برخورد میکنیم عظمتی برای خودمان تجسم میکنیم و اهدافی برای خودمان میسازیم اما راستش را بخواهید ما هیچ نیستیم .             پس از قهوه لعنتی تان لذت ببرید!
قبول ندارم اشتباهه عقیدتون .

تمام آدم های پاک که شناختم، با ترسشون، نفسشون رو کنترل کردن، 

من نمیگم انقد بترسن که مهربونی خدا یادشون بره، 

من میگم در خوف و رجا باشن، (ترس و امید) 

2706