2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
همکارای سابقم در ایران که برنامه نویسن میانگین ماهی ۳۰ حقوق مبگیرن در کنارش پروژه هم میگیرن .

حرفه ای باید باشی دیگه ؟

میشه بیرون هم دوره دید نه فقط دانشگاه ؟

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
همکارای سابقم در ایران که برنامه نویسن میانگین ماهی ۳۰ حقوق مبگیرن در کنارش پروژه هم میگیرن .

سلام میشه بگید در چه زمینه ای برنامه نویسن و چه دوره هایی دیدن؟

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.

یه اقایی اعتیاد داشت 

برنامه نویسی رو شروع کرد

در عرض ۳ ، ۴ سال زندگیش از این رو به اون رو شد

ولی خب باید حرفه ای بشی اگه میخوای پول ازش در بیاد

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2738
حرفه ای باید باشی دیگه ؟ میشه بیرون هم دوره دید نه فقط دانشگاه ؟

این چیزی که در موردش صحبت میکنم برنامه نویس واقعی هست که بله بحثش خیلی مفصله و کار یک سال دو سال نیست تخصص و استعداد خوب و ریاضیات قوی و مفاهیم پایه ای  میخواد ، نه اینا دوره دیدن نیست راستش ندیدم کسی با دوره دیدن بیرون به این سطح برسه هر کی میشناسم دانشگاههای خوب بوده

بستگی داره برنامه نویس حرفه ای که شب و روز نداشته باشه و همش درحال خوندن باشه و به قول خودمون سینیو ...

چه جوری میشه حرفه ای یاد بگیریم؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دانشگاهی؟یا با کلاس های بیرون هم میشه؟

ایشون دانشگاه نرفتن تو یوتیوب هم چنل دارن 

البته شرایط خارج از ایران فرق میکنه 

چون اونجا برنامه نویسی و کلا یاد گیری های مهارت ها مختص فقط دانشگاه نیست کلی جا برای یادگیری هست 

مدرس یکیشون آقای ماش همدانی هست که به انگلیسی تدریس میکنن و آنلابن ولی متاسفانه تو ایران امکان پرداخت شهریه کلاساش نیست

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2706