2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همکارای سابقم در ایران که برنامه نویسن میانگین ماهی ۳۰ حقوق مبگیرن در کنارش پروژه هم میگیرن .

حرفه ای باید باشی دیگه ؟

میشه بیرون هم دوره دید نه فقط دانشگاه ؟

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
همکارای سابقم در ایران که برنامه نویسن میانگین ماهی ۳۰ حقوق مبگیرن در کنارش پروژه هم میگیرن .

سلام میشه بگید در چه زمینه ای برنامه نویسن و چه دوره هایی دیدن؟

زندگی همینه، حذف شدن و حذف کردن آدمایی که دوستشون داشتی. هیچ چیز قطعیت نداره، به حرف‌ها و حال لحظه‌ای اطمینان نکنید.

یه اقایی اعتیاد داشت 

برنامه نویسی رو شروع کرد

در عرض ۳ ، ۴ سال زندگیش از این رو به اون رو شد

ولی خب باید حرفه ای بشی اگه میخوای پول ازش در بیاد

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2738
حرفه ای باید باشی دیگه ؟ میشه بیرون هم دوره دید نه فقط دانشگاه ؟

این چیزی که در موردش صحبت میکنم برنامه نویس واقعی هست که بله بحثش خیلی مفصله و کار یک سال دو سال نیست تخصص و استعداد خوب و ریاضیات قوی و مفاهیم پایه ای  میخواد ، نه اینا دوره دیدن نیست راستش ندیدم کسی با دوره دیدن بیرون به این سطح برسه هر کی میشناسم دانشگاههای خوب بوده

بستگی داره برنامه نویس حرفه ای که شب و روز نداشته باشه و همش درحال خوندن باشه و به قول خودمون سینیو ...

چه جوری میشه حرفه ای یاد بگیریم؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
دانشگاهی؟یا با کلاس های بیرون هم میشه؟

ایشون دانشگاه نرفتن تو یوتیوب هم چنل دارن 

البته شرایط خارج از ایران فرق میکنه 

چون اونجا برنامه نویسی و کلا یاد گیری های مهارت ها مختص فقط دانشگاه نیست کلی جا برای یادگیری هست 

مدرس یکیشون آقای ماش همدانی هست که به انگلیسی تدریس میکنن و آنلابن ولی متاسفانه تو ایران امکان پرداخت شهریه کلاساش نیست

تیکر یه اتفاق خوب😍إِنَّ اَلسّٰاعَةَ آتِيَةٌ أَكٰادُ أُخْفِيهٰا لِتُجْزىٰ كُلُّ نَفْسٍ بِمٰا تَسْعىٰ  ﴿۱۵﴾در حقیقت، قیامت فرارسنده است. مى خواهم آن را پوشیده دارم، تا هر کسى به [موجب ] آنچه مى کوشد جزا یابد. (۱۵)    اگه امضامو دیدی برام دعا میکنی؟❤🤗
2706