2737
2734

بچهاااا ما امروز رفتیم ویلای همسرم اینا تو ماسال 

همه چی خوب بود تا اینکه شب که شد آقایون رفتن بیرون از ویلا تو حیاطش نشستن و شوخی و خنده

بعد من تلفن همسرمو براش بردم دیدم اون پشت با برادراش و پسر عموهاش نشستن دارن قلیون میکشن😢😢ولی همسرم منو که دید گذاشتش کنار 

ما قبلا تو خواستگاری راجب سیگار و م.ش.ر.و.ب حرف زدیم و گفت که به هیچ کدوم اعتیاد نداره و اصلا بدش میاد خودش

ولی راجب قلیون چیزی نگفتتتتته بودیم 

من تو این چند سال که باهم بودیم حتی یه بارم ندیدم اینکارو بکنه

ولی امشب دیدمش خیلی ناراحت شدم😢😢😢بعد تو اتاق خودمون که تنها شدیم یه دعوا حسابی باهاش کردم اونم قسم خورد که اصلا همیشه نمیکشه و اعتیادی بهش نداره منم قهر کردم چون دوست ندارم اصلا اینجوری

شما همسرتون کشیده تا حالا؟؟یا میکشه؟؟

واکنشتون چیههه شماها؟؟

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   

حالا ی بار کشیده ما هم میکشیم مگه چیه زندگی دو روزه اینقدر گیر نباشید

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

وای چقد حساسی بیخیال بابا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای چقد حساسی بیخیال بابا

بابا خب من دوست ندارم همسر قلیونی ، دیدمش حالم بد شد 

همه میکشیدن اونم کشید😬😬😬

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه‌ام!  وی سالها خواننده خاموش بوده لیکن تازه در سایت عضو شده است   
بابا خب من دوست ندارم همسر قلیونی ، دیدمش حالم بد شد  همه میکشیدن اونم کشید😬😬😬

قلیونی محسوب نمیشه که تو این همه سال همین یکبار بوده

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2740
واسه قلیون شوهرت رو دعوا کردی؟؟؟ محمد کجایی ببینی قدر منو بدونی🤣

حالم بددد شد یهویی دیدمش😬حس کن یه عمر از یکی یه تصویر دیگه بسازی بعد یهو ببینیش

چرا محمدتون چیکار میکنه مگه😂

اصلا واقعا قلیون  و سیگار چیه که میکشن چه لذتی داره آخه همش بوی دود ،،، حق داشتین ناراحت بشین چوپ قبلا در موردش صحبت کردین شایدم نمسرتون تو رودروایسی فامیل گیر کرده کشیده 

قلیونی محسوب نمیشه که تو این همه سال همین یکبار بوده

واای🤕مرسی♥️♥️♥️کلا هروقت میایم اینجا یه دعوایی میشه

اصلا واقعا قلیون  و سیگار چیه که میکشن چه لذتی داره آخه همش بوی دود ،،، حق داشتین ناراحت بشین چ ...

نمیدونم والا، قبلا سیگارو اینارو گفتیم گفت که خودشم بدش میاد قلیونو چیزی نگفتیم 

اره حتما🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

حالم بددد شد یهویی دیدمش😬حس کن یه عمر از یکی یه تصویر دیگه بسازی بعد یهو ببینیش چرا محمدتون چیکار ...

ببینه سر چی با شوهرت بحث کردی قدر منو بیشتر میدونه😁

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
واای🤕مرسی♥️♥️♥️کلا هروقت میایم اینجا یه دعوایی میشه

دیدی حسش اومد خودتم برو دوتا پک بزن

ببین کلا حساسیت نشون نده همپای شوهرت باش این رفتارا ب مرور مخفی کاری میاره

ببینه سر چی با شوهرت بحث کردی قدر منو بیشتر میدونه😁

منم سعی کردم باهاش حرف بزنم🤕ولی خو یهو قاطی کردم 

2706