2737
2739
عنوان

یا امام حسین معجزه کن بچه ها بیاین

293 بازدید | 27 پست

بچه ها دو سال پیش مامانم تومور مغزی داشت من اینجا نذر صلوات سوره حمد آیت الکرسی حدیث کسا میکردم شماها برمیداشتین بهم دلداری می‌دادین مامانم عمل کرد و خوب شد الان باز علائمش هست من رو آوردم به قلبای مهربون شما ۷۰۰۰ تا الله اکبر نذر کردم واسه امروز هر کسی می‌تونه بخونه هر چقدر بهم میگه ؟ میشه بازم قلبای مهربونتون همراهم باشه؟ هم واسه سلامتی مامان من هم واسه مریض شما اگه مریض دارین 

یا امام حسین 

یا امام رضا

من براش صدتا میخونم عزیزم

امیدت ب خدا

انشالله هیچی نیس تنشون سلامت سایشون مستدام

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله ب حق این شبای عزیز چیزیش نباشه مادرت😔

لایک نکن جان مادرت😒صرفا برا سرگرمی میامو اکثرا تاپیکارو جدی نمیگیرم🤷اگه وسط بحث یهو جوابتو ندادم ببخش یهو حوصلم ته کشید 🫤خوشگل و بانمکم با پوست سبزه 😎عاشق شوهرمو پسرمم😘و همچنین بابامو مامانمو داداشم همه زندگیمن❤️رمان دوس دارمو خیلی زیاد میخونم اگه خاستی بگو بهت معرفی کنم👌دل خیلی مهربونی دارم وذره ای خباثت تو وجودم نیس از ته دل ناراحت شم از کسی دیگه محاله مث قبل شم باهاش😞خدارو خیلی قبول دارم خیلی حرف میزنم باهاش هرچی بخام بهم میده قربونش برم 😘❤️اصلا نمیدونم چجور شخصیتی دارم یهو چن روز دپ میشم و ی وخت دیدی اینقد شادم دلیلشم نمیدونم😅فکرای چرت و پرت زیاد میکنم 😑عاشق لباس خریدن ب خودمو پسرمم ترجیح میدم بپوشم خوش باشم تا مث بعضیا جمع کنم طلا بخرم 😏از خدا دوتا چیز میخام یکیش سلامتی اعضای خونوادمه ک بدون اونا من هیچم اون یکیم خدا برا پیشرفت زندگی همه کمک کنه ماهم جزوه اونا آمین👐و در اخر امیدمون ب خودش باشه حواسش بهمون هس یاعلی🖐️
2742

۵۰ تا از طرف من عزیزم امیدوارم مامانت سالم باشه و همیشه سرحال  

نفرین به عشق و عاشقی نفرین به بخت و سرنوشت به اون نگاه که عشقتو تو سرنوشت من نوشت نفرین به من نفرین به تو نفرین به عشق من و تو به ساده بودن منو به اون دل سیاه تو

14تا ذکر

اَللَّـهُ لَا إِلَـٰهَ إِلَّا هُوَ الْحَيُّ الْقَيُّومُ ۚ لَا تَأْخُذُهُ سِنَةٌ وَلَا نَوْمٌ ۚ لَّهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْ‌ضِ ۗ مَن ذَا الَّذِي يَشْفَعُ عِندَهُ إِلَّا بِإِذْنِهِ ۚ يَعْلَمُ مَا بَيْنَ أَيْدِيهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ ۖ وَلَا يُحِيطُونَ بِشَيْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلَّا بِمَا شَاءَ ۚ وَسِعَ كُرْ‌سِيُّهُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْ‌ضَ ۖ وَلَا يَئُودُهُ حِفْظُهُمَا ۚ وَهُوَ الْعَلِيُّ الْعَظِيمُ ﴿٢٥٥﴾ لَا إِكْرَ‌اهَ فِي الدِّينِ ۖ قَد تَّبَيَّنَ الرُّ‌شْدُ مِنَ الْغَيِّ ۚ فَمَن يَكْفُرْ‌ بِالطَّاغُوتِ وَيُؤْمِن بِاللَّـهِ فَقَدِ اسْتَمْسَكَ بِالْعُرْ‌وَةِ الْوُثْقَىٰ لَا انفِصَامَ لَهَا ۗ وَاللَّـهُ سَمِيعٌ عَلِيمٌ ﴿٢٥٦﴾ اللَّـهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُوا يُخْرِ‌جُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ‌ ۖ وَالَّذِينَ كَفَرُ‌وا أَوْلِيَاؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِ‌جُونَهُم مِّنَ النُّورِ‌ إِلَى الظُّلُمَاتِ ۗ أُولَـٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ‌ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
2740
اره عزیزم فردا صبح بخون  الهی که خواهرت سلامت باشه خوشبخت باشه به حق امام حسین

ممنون عزیزم 

انشالله به حق این شب عزیز  امام حسین همه بیماران رو شفا بده مخصوصا مادر شما و خواهر من

عشق یعنی زندگی با یاد تو

صدتا میگم عزیزم انشالله که زودی حالش خوب بشه 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

من ۳۰۰ تا

التماس دعا

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃
2706