2733
2739

بچه ها دو سال پیش مامانم تومور مغزی داشت من اینجا نذر صلوات سوره حمد آیت الکرسی حدیث کسا میکردم شماها برمیداشتین بهم دلداری می‌دادین مامانم عمل کرد و خوب شد الان باز علائمش هست من رو آوردم به قلبای مهربون شما ۷۰۰۰ تا الله اکبر نذر کردم واسه امروز هر کسی می‌تونه بخونه هر چقدر بهم میگه ؟ میشه بازم قلبای مهربونتون همراهم باشه؟ هم واسه سلامتی مامان من هم واسه مریض شما اگه مریض دارین 

یا امام حسین 

یا امام رضا

من ۱۰۰تا

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

۵۰ تا می‌فرستم انشالله خدا شفاشون بده 

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹
2706