2752
2734
عنوان

پسر عموم از پرستاری قبول شده😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 6083 بازدید | 213 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چن درصد بود داییت؟

والا دوسه ترکش داشت تو کمرش

خیلی تلاش کرد سهمیه جانباز گرفت دایی ام اصلا تو فاز این چیزا نیس سرباز بوده زوری جبهه رفته  

نمیگن خودشون

خالم لو داد گفت رتبه اش معادل کردن از۵۰۰۰رسوندن به ۱۰۰۰

قبول شده

یکی با۲۹۰۰۰با سهمیه۲۵درصد رتیش شده۷۰۰ مگ میشه؟ اینقدددتاثیر

والا میشه 

من دیدم 

یه عده قبول ندارن 

الان پسر عموی من 39هزارش شده 12000

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
والا میشه  من دیدم  یه عده قبول ندارن  الان پسر عموی من 39هزارش شده 12000

شرمنده اشتباه شد 30000شده 12000

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
آره اونطوری بود ولی اون سال سال سهمیه ای ها شد  دوستش رتبش شده بود ده هزار با سهمیه الان پزشکی ...

گلم ناراحت شدم واسه امضات.چند سالت بود اون خوابو دیدی؟خدا پدرتو شفا بده به حق این شب عزیز

میخواد بره امریکا  نوروساینس بخونه قاط زده بیچاره

اتفاقا همزمان باقبولیش پدرم ارث گیرش اومد

هرچی گفتش میتونم هزینه دندان بدم 

قبول نکرد

پدرم خونه خرید

خیلی پشیمونه به همه میگه دندان یادارو بخونید

مهندسی نه

گلم ناراحت شدم واسه امضات.چند سالت بود اون خوابو دیدی؟خدا پدرتو شفا بده به حق این شب عزیز

10سالم بود 😔

2706