2726
عنوان

پسر عموم از پرستاری قبول شده😒😒

5952 بازدید | 213 پست

خوشحال نیستم بگم چرا؟؟ چون اولین باره که تویه فامیل از رشته پیراپزشکی قبول شده همه قربون صدقه اش میرن اونم از یه شهرستان کوچیک با رتبه۱۸۰۰۰ اون یکی پسرعموم۱۰۰۰آورده بود چون ریاضی بود خوشحال نشدن .منم  قبول نشدم از پیراپزشکی رفتم زبان آزاد خوندم هی به سرم میزنن هی ازش تعریف میکنن الان سال بعد ارشد میدم رتبه ۱ بیارم بازم تویه چشمشون کوچیکم

فقط خدا😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

موفق باشه ایشالا

شماهم تلاش کن

تو هر شغلی ادم میتونه موفق باشه

والا برادر من دارو سراسری آورد دوسال قبل هیچی نگفتن 

دختر عمم پزشکی آورد هیچی نگفتن 

بعد امسال پسر عموی خرم با سهمیه پرستاری آزاد آوردن پنچرمون کردن 🙄

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
آشنای ما پزشکی 6000 هزار قبول شده بدبخ داره افسرده میشه میگ بده😐💔

😐😐😐

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
2706