2737
2734
عنوان

کیا زیر چهل سالن و استرزنکا زدن؟

101 بازدید | 10 پست

حالتون خوبه ، ؟ مشاور نگفت نزنید خطریه ؟ تو اروپا میگن زیر چهل نمیزنن پ چرا تو ایران میزنن؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۲۰ سالمه

یک ماه و نیم پیش دوز دوم استرازنکا رو زدم

از دوستا اشناها و همکلاسی هام هیچکدوممون هم خداروشکر مشکلی نداریم 

///💎نگین قلبتم❤///❤ همیشه عشق باشد؛همیشه برکت❤/// «همین که در آغوش هم هستیم،حالِ هر روزِمان خوب است..» 💜💍👫🏻 👐🏻🥬🥕///جان من و جهان من 💜///هیچوقت باهام چشم تو چشم نشید😌دل به یغما میبرد چشمان مستم😌فقط عشقم میتونه بام چشم تو چشم بشه چونکه چشام مال خودشه😌///نور مهم نیست! وقتی قلبت روشنه...!💫 //من هوشبرم،،،هوشبرِتو،،،ینی تمام عارامشِ تو///وَاللهُ یَعْلَمُ مَا فِی قُلُوبِکُمْ 💫///💎❤///♥این را بدان که عاشق ترین فرد زمینم ،،، دنیا بداند تا آخرش با تو همینم♥♥♥ ///اصالت تو خون آدماست ... اداشو درنیارید!😁😌/// کاربر آنید_پ ام ///
2731
من 35 سالمه 18 شهریور دوز یک زدم . فقط بدن درد گرفتم بعدش یه شب . جدیدا" تو مقاله معتبر گفتن خطر لخت ...

اخه یسری خود انگلیسیا هم امتناع میکردن پس رد شده ؟

كاش از شاخه سرسبز حيات گل اندوه مرا ميچيدي.  كاش در شعر من اي مايه عمر  شعله راز مرا ميديدي
۲۰ سالمه یک ماه و نیم پیش دوز دوم استرازنکا رو زدم از دوستا اشناها و همکلاسی هام هیچکدوممون هم خدا ...

چقدر عالی 

۲۸ سالمه زدم عوارض نداشتم شوهرمم‌ زد اون یکم تب و سر درد داشت که یه روزه خوب شد

خدارو شکر 

تهرانی ؟ کجا میزنن میدونی ؟

2740