2737
2739
عنوان

شوهرم بهم گف زیرخواب فلانی

| مشاهده متن کامل بحث + 9435 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیخیال حاجی اگه از عمد بود طوری نگه می‌داشت خداهم نبینه اسی که هیچی

یعنی میگی دویست تا عکس از یارو داشته و حتما یادش نبوده که داره ؟؟؟؟😑😑

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2731
خیلی بدرفتاری کردی من جاش بودم با اردنگی مینداختمت خیابون ..خخخ..و مرد ها یهو تصمیم میگیرن پس منتظر ...

@نی_نی_یار_5    این اقا چی میخواد وسط تاپیک خانم ها اونم با تفکرات گرانبهاشون؟؟؟ اومدن تو سایت بزنن تو سر خانم ها؟ میشه با اردنگی به بیرون راهنماییشون کنید؟

2740

حالم بهم خورد چقدر ضد زن داریم اینجا

از تاپیک میرم بیرون چندشم شد از نظرات بعضی ها

همین مونده بود این مردای بو گندو هم ولو شن تو سایت اراجیف بگن

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

اسی تقصیرخودته هزاربارتایپیک زدی راجبش وهزارنفرم بهت گفتن اون گذشتش بوده و ادامه نده بحثواماخودت مقصری وقتی عکساروپاک کرد دیگه نیازی نبود اینقدر شلوغش کنی وبری بزنی و...توکه یبارزندگی اولتوازدست دادی چرادوباره بچه بازی درمیارم زندگی دومتم ازدست بدی چندسالته این بچه بازیاچیه

یعنی عاشقتم.. کل قضیه رو ول کردی فقط به مدلش فکر کردی...

اخه این کلمه رو زیاد شنیدم🤦‍♀️🤦‍♀️آخه یعنی چی؟چرا مردا فک میکنن تو رابطه اینا قدرتمندن و زنا ضعیفن و ی جور حرف میزنن انگار مرد از زنش سواستفاده کرده

ببین تازه تو کمرش زدی.. سرامیک خوابیده... زنگ زده... خوب. تا اینجا یعنی غلط کردم.چون هیچ دغاع غیر من ...

نمیدونم حس بدی گرفتم ازحرفش

کلا چون توزندگیم خیلی تنش داشتم ازسن پایین اعصابم ضعیفه تحمل این چیزا سخته برام