2726
عنوان

شوهرم بهم گف زیرخواب فلانی

9301 بازدید | 102 پست

خانماهمسرمن قبل من دوس دخترداشته دیشب رفتم سرلبتاپش دیدم نزدیک ۲۰۰تاعکس باهم دارن وشوهرم حذفشون نکرده خیلی عصبانی شدم وباهاش دعواکردم اونم پاکشون کردکلیم باهم بحث داشتیم وحتی وقتی روتخت خواب بود رفتم باپام زدم توگمرش گفتم رواین تخت کثیف نخواب اونم قهرکرد رف خوابید روسرامیکا(میدونم کارم اشتباه بوده)حالا امروز قراربودبریم جایی زنگ زد گف حاضرشو بریم منم گفتم نمیام وکلا رفتاربدی داشتم وبازم بحثمون شد گف چرا اینجوری میکنی گفتم واقعا نمیتونم درک کنم چرا وبه چه دلیل هنو عکسا تو لبتاپته و...کلی توضیح داد راستش قانع نشدم وبازم بحث داشتیم اخرش عصبی شد وگف مگه من یبارگفتم توقبل من زیرخواب فلانی بودی😔😔😔من ازدواج دوممه

قلبم هزارتیکه شد💔

الانم حالم خوب نیس اصلا

کاش پیله نمیکردم بهش😢😢😢

بنظرتون رفتارمن اشتباه بوده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نباید بحث میکردی باید درست حسابی باهاش سرسنگین رفتار میکردی

ولی شوهرت خیلی بد دهنه براش متاسفم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706