2737
2739
وقتی بحث میشه باید به نظر هم احترام بزاریم خیل خیلی زشته یک نفر تا کم میاره گزارش کنه

نظر شما اشتباهه قبول کن شما فقط میخواین پیامبر و دین اسلام و زیر سوال ببرین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه یکم توضیخ بدی از کجذ غهمیدی همژاد داری؟

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
2728
چرا گزارش میزنی خب  اخه چرا من تفکر خودمو دارم با این کارت نه تنها من بهتر نمیشم بدتر میشم

خوب بشی بدتر مهم نیست مهم ترویج افکار مسموم شماست که باید جلوش حداقل یجا گرفته بشه 

خوب بشی بدتر مهم نیست مهم ترویج افکار مسموم شماست که باید جلوش حداقل یجا گرفته بشه 

این تفکر من نیست،تفکر خیلی ها شده

ولی داره به سرعت میش میره

امیدوارم به جای گزارش زدن درک کنید که چی باعث شده این فرد به اینجا برسه

موفق باشید

نظر شما اشتباهه قبول کن شما فقط میخواین پیامبر و دین اسلام و زیر سوال ببرین

چرایه نفرتایه انتقادی ازپیامراوامامامیکنه فکرمیکنین هیچی روقبول نداره وانگ بی دینی بهش میزنین؟درصورتی که خوداین اشخاص بااین مسئله مشکلی نداشتن دیگه ازاونایی که میامدن توروی خودپیامبرفحاشی میکردن ولی بااونهاجزبه نرمی سخنی گفته نمیشدکه بدترنداریم،پس به جای گرفتن انگشت اتهام به سمت کسی اول به حرفاش گوش بدیم وبعددلایلمون وبه نحودرست براش شرح بدیم تاازهرچی دین ومذهبه زده نشه!

2738
نه به خدا اینجوری نیست قبول دارم اما نه همشو،یک چیزایی واقعا اشتباه برداشت شدم

عزیزم شما برو کتب دانشمندان رودرزمینه مذهب بخون همه مذاهب الکی منکر همچی نشو. چطور داریوش قبوله که هیچ اثری ازش نمونده اونوقت پیامبر با اینهمه سند ومدرک زیر سوال؟ 

تفکر شما برای من قابل احترام احساس میکنم قرآن در گذشته تحریف شده،اصلا منطقی نیست خدا حرفو بزنه پیام ...

بله شفاهی نقل میشده ولی توسط چه کسانی؟ توسط کسانی که معصوم و به دور از هرگونه خطای سهوی و عمدی هستن

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX
تفکر شما برای من قابل احترام احساس میکنم قرآن در گذشته تحریف شده،اصلا منطقی نیست خدا حرفو بزنه پیام ...

یه نفر عاقل تو نی نی سایت پیدا شد

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
بله شفاهی نقل میشده ولی توسط چه کسانی؟ توسط کسانی که معصوم و به دور از هرگونه خطای سهوی و عمدی هستن

امااین ارتباطی به تحریف نداره عزیز،شما دوروز پیش ممکنه حرفی روکه ازیه شخصی شنیدی فراموش کنی حالادرگذشته چطورممکنه طرف تمام وکمال همه چی رویادش مونده باشه اونم درزبان عربی که اگه جای یه فتحه وکسره عوض بشه کل معنی به هم میریزه

بحث جالبه اما حیف کاربریمو دوست دارم وگرنه شرکت میکردم.

انقدر که من بی دین راجع به ادیان تحقیق کردم تندروهای اینجا نکردند 

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2706