2737
2739
اگر دروغ باشه چی....یک نفر اومده باشه هزار سال پیش علکی بگه بله فلان پیامبر زد کوه رو شکافت...مردم ا ...

خجالت بکش اقا

یعنی چی؟

شما مسلمون نیستی که داری اینطور به کلام خدا و پیامبر خدا ص اهانت میکنی!

متاسفم برات 

وقتی به قران

خدا و پیامبرش اعتقاد نداری 

درموردش اظهار نظر نکن 

متاسفم برای رفتارت 

وقتی قرآن رو قبول نداری یعنی خدا روهم قبول نداری 

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب    

نی نی یار لطفا به حساب ایشون رسیدگی کنید 

حرفاشون توهین به مقدسات و دین اسلامه

دنیای آرمی ها با دنیای بقیه خیلی فرق داره:)💜🫂ما آرمیا میتونیم دلتنگ دستایی بشیم ک هیچوقت لمسشون نکردیم :)🥺🐣رنگین کمون هفت رنگ داره🌈 ب خاطر اینکه بی تی اس هفت عضو داره😻💜تموم دنیای من اینه:یه کنسرت🎤🎵یه آرمی بمب🙂و هفت پسر با صدای بهشتی💜:)بهشون که احترام میزارم فکر میکنن لایق احترامن! نه عزیزم، مارو بنگتن دُرُست تربیت کرده!😏👊🏻همیشه اینو یادم میمونه ک خودمو دوس داشته باشم، اینو اون هفتا پسر فوق العاده یادم دادن💜🌈من یه سیارم🌎 که ۷ تا خورشید داره💜🫂(💜💫bts your like the world to me)
تفکر شما برای من قابل احترام احساس میکنم قرآن در گذشته تحریف شده،اصلا منطقی نیست خدا حرفو بزنه پیام ...

کی میتونه بک کلمه مثل قران بیاره کجادیدی مه قران چندهزارساله طبق تکنولوژی وپیشرفت علم اینقدربروز باشه؟ ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دروغ باشه چی....یک نفر اومده باشه هزار سال پیش علکی بگه بله فلان پیامبر زد کوه رو شکافت...مردم ا ...

بحث مذهبی ممنوعه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2731
چه مشکلی داره مثلا 

سلام

خیلی زیاده و با توجه به زمان نزول آیه به آیه به تناقض میخوری 

اگر نیاز به بحث باشه هم حتما موافق هستم اما تو نی نی سایت نمیشه واقعا بحث کرد چون دست تندروهاست.

نحوه جمع آوری

تناقض آیات توبه (به ترتیب نزول)

تناقض در روز های خلقت

ادعای اعجاز و...

آیه در مورد زدن زنان هست (که میانه رو ها سعی دارند تلطیفش کنند)، چند زنه بودن مرد،حقوق بشر(اعدام ، بریدن دست و...)، برابری شهادت دو زن در مقابل یک مرد (که میانه رو ها خیلی سعی میکنند تلطیفش کنند)و .....

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
همه اینایی که گفتی قوانین خداس

خدای بی نقص نباید قوانین نقص دار وضع کنه و ادعا کنه جهان شموله .

کمی تفکر

دعا های شما میگیره واقعا.دعا کنین یه داماد قد بلند و پولدار و وفادار و مهربون نصیب مامانم بشه:)در مورد مقاله نویسی سوالی داشتید میتونید بپرسید:)
2738