2733
2734

زبانش تقریبا سخته ولی من متوجه میشم و میتونم صحبت کنم(امری بود در خدمتم😁)

ولی اگه باهاشون فارسی حرف بزنی اونام فارسی حرف میزنن و میفهمن که شما بلند نیستی😊

عشق در اوج اخلاصش به ایثار رسیده است و در اوج ایثارش به قساوت💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا  رفتی اونجا ؟؟

من از کرمانشاه اومدم 

سنندج رو بیشتر از شهر خودم دوست دارم

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
ادم وقتی جایی رو نمیشناسه از ظن خودش نظر میده باید بره زندگی کنه بعد نظر بده ناراحت نشو

خودم دو سه روز پیش راجع به مقتصد بودن بعضی از اصفهانیا ی چیزایی نوشتم الانم پشیمونم   واقعا نباید راجع به هیج شهری نظر داد 

2738
خودم دو سه روز پیش راجع به مقتصد بودن بعضی از اصفهانیا ی چیزایی نوشتم الانم پشیمونم    وا ...

ای بابا شما دیگه بیش ازحدتعصبی رفتارمی کنی  این دوستمون راهنمایی خواستن  بذارین خوب وبد رو بهش بگن  نمی شه که فقط به به وچه چه کنند   کسی چیزخاصی نگفته که توهین باشه

سنندج سرخوش ترن ولی امکانات  درمانی کرمانشاه  با تهران هم رقابت میکنه

از این نظر موافقم

من برا یه قرص کل شهررررر رو گشتم‌تا تونستم پیدا کنم

قرص خاصی هم نبودا

اما از نظر امنیت اینجا بهتره.

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
مردم خوبی داره بهترین دوستام کورد هستن اما سطح دانشگاهش خیلی خوب نیست...یعنی با تراز ۱ قابل مقایسه ...

چی نه جدا از اینکه مردمش عالین 

دانشگاه علوم پزسکی در ایران رتبه 1 دانشگاه برتر و در اسیا رتبه 48 که رسما سطحش از نظر هلمی بالا تر از دانشگاه تهران هست 

موفق باشی

2706