2733
2734
چی نه جدا از اینکه مردمش عالین  دانشگاه علوم پزسکی در ایران رتبه 1 دانشگاه برتر و در اسیا رتبه ...

خودم علوم پزشکی سنندج خوندم جانم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میدونی خوابگاه دختران حومه شهره یا داخل

ملی قبول شدی ؟؟اگه ملی باشی اول شهره همون چسبیده به دانشگاه البته خوب خودگردان ها هم تو شهر زیاده سنندج شهر امنیه نگران نباش  کاملا امن ولی اگه رشته ت خوبه و آینده دار بیا چون از پست ها فهمیدم راهت خیلی دوره سخت نیست برات رفت و آمد 

ای بابا شما دیگه بیش ازحدتعصبی رفتارمی کنی  این دوستمون راهنمایی خواستن  بذارین خوب وبد رو ...

نه اونجاشو ناراحت نشدم نه اصلا تعصبی نیستم همه جا خوب و بد داره درسته ولی اونجا شو که گفت هواست جمع کن بهم برخورد والا حرفتون متین 

2738
اره روزانه. خوابگاه میدن ب دخترا

خوابگاه ش تو خود دانشگاه  س اول شهر زمستون سردی داره منطقه کوهستانی شهر کاملا غیر مذهبی و سر خوش و اهل بزن بکوب ولی راهت دوره اینو یاد داشته باش خوابگاه هم سخته بخدا خیلیا اول میان یکی دو ترم خوابگاه میمونن بعد مجبور میشن با دوستاشون خونه بگیرن