2737
2739

مردم خوبی داره

بهترین دوستام کورد هستن

اما سطح دانشگاهش خیلی خوب نیست...یعنی با تراز ۱ قابل مقایسه نیست با تراز دو هم اون بالاها نیست

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واااا داری به ما توهین میکنی چی میگی تو

ادم وقتی جایی رو نمیشناسه از ظن خودش نظر میده

باید بره زندگی کنه بعد نظر بده

ناراحت نشو

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2740
شما کردی؟ به خاطر زبان اذیت نمیشم؟

بعضی هاشون تعصبی هستن

اما ۹۰ درصدشون نه

تعصبشون از ترکها کمتره

من زندگی یا ترکها رو دوست ندارم....چون بودم باهاشون

نه بابا عزیز من مگه میخای بری عراق اتفاقا با غریبه ها خیلی خوبن رفتی و یکی دو ماه گذشت بیا جواب این خانومو بده که به راحتی به هموطن خودش توهین میکنخ 

ببین عزیزم من به خاطز شغل همسرم بیشنر از یک سال که اومدم سنندج 

لهجه کردی شون برام سخته نمیتونم درست متوجه بشم تقریبا همه جام بری کردی صحبت میکنن باهات اما اگه تو فارسی حرف بزنی و بدونن متوجه نمیشی فارسی باهات حرف میزنن از نظر زبان نگران نباش فک نمیکنم مشکل خاصی داشته باشی

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔