2733
2734
عنوان

پروسه ی زایمانتون(طبیعی) کلا چند ساعت طول کشید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1814 بازدید | 82 پست
جنسیت تو زایمان تاثیر داره؟؟

من اولی دختر بود...بقیه پسر....توی دردا احساس میکنم موقع دخترم قابل تحمل تر بود.درد پسرام غیر قابل تحملتر بود

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من از تجربم بهت بگم پسرم که خونه موندم آخر سر رفتم خیلییییی زایمانم راحت بود اصلا جیغ نزدم با ا ...

😐😂😂😂افرین

🤤❤عشقای مامان دلارا ودلارام و اروین و ارمین 🥺💜مامان دورتون بگردع
2731
من اولی دختر بود...بقیه پسر....توی دردا احساس میکنم موقع دخترم قابل تحمل تر بود.درد پسرام غیر قابل ت ...

دقیقا درسته

دردای پسر بیشتره زایمانش راحت تره ینی اون آخرش که بدنیا میاد

دردای دختر کمتره زایمانش سخت تره

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2738
یعنی چی زایمانش سخت تره؟؟؟؟😕 درکل کدوم بهتره؟؟

سر پسر درداش خیلی بد میگیره تا ول کنه ،ولی بیست دقیقه اخر که فول میشی زودی دنیا میاد

دختر رو درداش الکی مث درد پریودی اینا میگیره ول میکنه

ولی سخت بدنیا میاد

دختر منو که با وکیوم بدنیا اوردن

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
میگن دختر چون عجله داره درد اهرش زود تر تموم شه پسر چون اروم به دنیا میاد بیشترع

فک کنم برعکس این ک میگی هست،پسر گرمه و با دردای شدید زود بدنیامیاد،اما دختر چون سردتره با دردای آهسته یواش یواش بدنیا میاد

پس خدا بهم رحم کنه وکیوم سخت بود؟

دخترت بعد دوتا پسره؟؟؟

2706