2410
2553
عنوان

پروسه ی زایمانتون(طبیعی) کلا چند ساعت طول کشید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1754 بازدید | 82 پست
وای من بیست دقیقه آخر جیغ میزدمااا خواهرم از پشت زایشگاه صدای جیغامو ضبط کرده صدام تا اونجا میرفته ...

جیغش بدتر درد داره ولی نمیشد جیغ نزنی😂😂😂😂

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
جیغش بدتر درد داره ولی نمیشد جیغ نزنی😂😂😂😂

این آخریا فک میکردم یه قطره آب تو گلوم پیدا نمیشه 🤣

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خداحفظش کنه دختر منم زینب خانومه❤

عزیزم اشالله صاحب اسمش کمکت کنه زایمان اسونی داشته باشی

زایمان کردی اومدی منم تگ کن ببینم چی شد 😍😄

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2714