2733
2739
عنوان

چقد خسته کننده...بچه ها بیاین حرف بزنم💔

| مشاهده متن کامل بحث + 160 بازدید | 28 پست
کجاش خوشبختیه  وقتی از هم دوریم  هرروز دارم پیر میشم از فکرو خیال نرسیدن و چکار کنم نه م ...

نه اگه دوست داشته باشه برو دغدغه نداشته باش میتونی برسی بهش شما دوتا بخواین میشه ایشالا هر چی قشنگیه قسمت خودت

اَلسَّلامُ عَلَیکَ یا قَمَرِبَنی هاشِم..❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

حرفاتو میفهمم ولی حالت بدت فایده ای هم داره؟نه فقط خودت داغون میشی..اگه رفته هرچندسخت سعی کن فراموشش کنی چون اگه دوست داشت نمی‌رفت ناراحتت نمی‌کرد

میدونم سخته ولی شدنیه از غرورت استفاده کن

حرفاتو میفهمم ولی حالت بدت فایده ای هم داره؟نه فقط خودت داغون میشی..اگه رفته هرچندسخت سعی کن فراموشش ...

تموم کردم ولی اذیت میشم

فقط اون نیس من خیلی آرزو دارم کاش عقده نشن برام

کاش میشد یهو پیام بده من برگشتم اومدم پیشت همش شوخی بود کاش حسرت به دل نمیموندیم

واقعا کاش 

حداقل کاش از ذهنمون کامل پاک میشدن 

به اینم راضیم 

خسته شدم از اینکه همه حا تو ذهنمه 

یه مدت بهتر میشم دوباررره

2740
آدم فقط یبار یه نفرو یطور دیگه میخواد

فکرمیکنی منم مجرد بودم اینجوری فکرمیکردم من درحد جنون وابسته وعاشق بودم ولی ی طرفه بود داغووون شدم پای اون عشق چندسال ی طرفه نگهش داشتم ولی باز رفت بعد یکی اومد تو زندگیم که باعث شده روزی هزار بار خداروشکر کنم واسه اون عشق یکطرفه که قسمتم نشد والان خانم خونش هستم واز زندگیم خیلی راضی ام..

فکرمیکنی منم مجرد بودم اینجوری فکرمیکردم من درحد جنون وابسته وعاشق بودم ولی ی طرفه بود داغووون شدم پ ...

انشاالله منم با خوبی تموم شم از این منجناق

انشاالله منم با خوبی تموم شم از این منجناق

شک‌ نکن اگه بخوای وتحمل دردکشیدن داشته باشی حتمامیتونی

فقط به این فکرکن وقتی دوست نداره ی طرفس تهش ی روز میره وهر روزی که باهاش بیشتربمونی وابسته تر میشی تهش که چی

بلاخره میره