2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یک شکست خوردم ک قوی تر شدم😎

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
2731
نا امید  مامایی ازاد اوردم بعضیا میگن خیلی خوبه و ارزش داره برو  بعضیا میگن خوب نیست م ...

به حرف هیچ کس گوش نکن. 

توی هر رشته ای هر جایی تو میتونی پیشرفت کنی اونی باش که پشتکارش زیاده و به هر جایی میخواد میرسه قوی باش و برو جلو 

2738
بنظرم اگه خسته شدی از کنکور برو

وحشتناک خسته ام ولی از مامان بابام خجالت میکشم بگم ترمی ده تومن بدید من برم مامایی 

باز پرستاری میاوردم ی چیزی

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃
بهت افتخار میکنم منم همینطوری بودم. هستم و خواهم بود. هیچ وقت عقب نشینی نکردم 

دقیقادمن از اونام ک از در بیرونم کنن از پنجره میام من شکست خوردم ب قول نقی بدم شکست خوردم اما دوباره هدف ساختم رویا ساختم و دارم براش تلاشمو میکنم

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
نا امید  مامایی ازاد اوردم بعضیا میگن خیلی خوبه و ارزش داره برو  بعضیا میگن خوب نیست م ...

حتما برررررو ارزش داره درسته کمتر از پرستاری میخوان اما یکی از رشتهایی هستش ک کار براش زیاده بعد پرستاری مامایی بهترین رشتس

خواهر من مامایی خونده الان مسئول زایشگاه بزرگترین بیمارستان دولتی شهرمون ک مرکز استانه هستش 

تو این چندسال سابقه فقط ۱ سال زایمان گرفته بقیه سالها مسئول بوده بگم باید عرضت نشون بدی واقعا فعالیت داشته باشی کار کنی تا مسئول بکننت 

دقیقادمن از اونام ک از در بیرونم کنن از پنجره میام من شکست خوردم ب قول نقی بدم شکست خوردم اما دوباره ...

من میدونم موفق میشی فقط باید از همه بیشتر تلاش کنی و کارایی بکنی که بقیه نمیکنن

من ورودی ۷۹ بودم اونسال هم مثل امسال نتایج دیر امد و خودم آخرین نفری بودم که فهمیدم

حالا امسال نتیجه کنکور دخترم رو دیدیم و الان خیلی خوشحالیم و جالب این هست که دخترم هم قراره در دانشگاهی که من تحصیل کردم تحصیل بکنه

سارا مامانِ آیلین و آدرین👩‍👧‍👦
2706