2737
2739
عنوان

شکست خورده ها و پیروز های کنکور بیاید بگید موفقیت و شکست چه حسی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6278 بازدید | 59 پست

بچه ها خیلی ناراحتم. برای خودم 

دوستام همه پزشکی و معلمی قبول شدن من اما با اینکه از همشون تو کلاس درسخونتر بودم تحصیلات دانشگاهی ندارم و ازدواج کردمو پسرم دنیا اومده

چیکار کنم بچه ها؟

حس پوچی دارم شدید

صلواتی برای ظهور
دقیقادمن از اونام ک از در بیرونم کنن از پنجره میام من شکست خوردم ب قول نقی بدم شکست خوردم اما دوباره ...

آفرین بهت این حرفت بهم انگیزه داد منم با رتبه ۸ هزار منطقه۱ انسانی مردود شدم و الان داشتم کلی غصه میخوردم ولی وقتی میبینم تو هم مثه منی ولی اصن پا پس نکشیدی یه حس خوب بهم داد و پروفایلتم تهیونگ از بی تی اس بیشتر خوشحالم کرد چون منم یه آرمی ام😍🥺💔🔮💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علوم تربیتی قبول شدم فرهنگیان میخواستم 💔

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
2728
2738
آفرین بهت این حرفت بهم انگیزه داد منم با رتبه ۸ هزار منطقه۱ انسانی مردود شدم و الان داشتم کلی غصه می ...

وای عزیزم😍 اول ک هاای آرمی💜 دومم ک خیلی خدشحال شدم  حالت بهتر شده گلم    اوهوم ما تا ب اون قله درخشانی نرسیم پس نمیکشیم فایتینگ آرمی💪 

To myself in the future: Standing in the hall of fame  And the world's gonna know your name🎈✨ سلام ساکنین نی نی سایت کبیر 🌺 من اینام👈 عشق کتاب و فیلم و آهنگ 🎶📚🎥 دانشجوی روانشناسی🧠  یه کی درامر و کیپاپر اونم از نوع آرمی💜گاهی بد اخلاق😑 گاهی الکی خوش😂 گاهی خیلی منطقی🤨 گاهی خیلی احساسی🤩 و بشددددت بلند پرواز😅 خلاصه که دوستتون دارم شدید به مدت خیلی مدید😍 هوامو داشته باشید😉
قربونت برم  ان شاء الله تو هم مسئول زایشگاه یکی از بزرگترین بیمارستانهای شهرت بشی در کنارش ازت ...

مرسی عزیزم ان شاءالله بهترینا برات اتفاق بیوفته و همیشه تو اوج باشی❤😍

تنسی ، کانک لم تکن ... فراموش میشوی چنانکه گویا هرگز نبودی🙃

عزیزم اصلا ناامید نشو

من پارسال اون چیزی ک میخواستم قبول نشدم ولی ناامید نشدم با وجود اینکه سرکار هم میرفتم باز نشستم خوندم

امسال فرهنگیان قبول شدم نتیجه تلاشم دیدم

پس از شکستت ناامید نشو بلکه ازش پلی به موفقیت بساز 

2706