2733
2734
عنوان

شکست خورده ها و پیروز های کنکور بیاید بگید موفقیت و شکست چه حسی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6267 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واقعا خوش به حال اونايى كه حالشون خوبه من بعد تمااااااام سختى كشيدنا و شب بيداريا و درس خوندن و محر ...

عزیزم این حرف نزن 

خدا برات کنار گذاشته رشته ای ک میخوای رو اما سال بعد چرا برا سال بعد تلاشت رو چند برابر نمیکنی 

چرا ب خانوادت نشون نمیدی فکرشون اشتباه هستش 

میخوای کناربکشی؟با این کارت نشون دادی هم فکری با خانوادت تو باید خانوادت رو از نظر اشتباهی ک درموردت دارن در بیاری ن اینکه تایید کنی 

پیروزی برای من همییییشه سخت بوده 

شکست توی مسائل درسی اونطور که بشه گفت نداشتم ولی اگه راضی نبودم خیلی خیلی قوی تر شدم بعدش که بهتر کنم وضعیت رو

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎
2728
مرسی واقعا مرسی هیچ کس اینقدر کامل بهم توضیح نداده بود هرچی پرسیدم خدا خیرت بده دعا کن واسم گلی&nbs ...

قربونت برم 

ان شاء الله تو هم مسئول زایشگاه یکی از بزرگترین بیمارستانهای شهرت بشی در کنارش ازت بخوان برای مصاحبه ها شرکت کنی ب عنوان مصاحبه گر ب عنوان طراح سوالات ازمون استخدامی ... بشی بازرس ب بیمارستانها سربزنی باورکن مسئول نمونه باشی خودشون میان ازت خواهش میکنن درخواست میکنن تو همه زمینه ها نظرت میخوان 

ان شاء الله موفق میشی تو این رشته 😘😘😘😘

تو هم برام دعا کن منم ازمون استخدامی قبول بشم استخدام بشم 

2738

پیروزی خیلی سخت بود خیلی چه شبهایی که تا صبح خوابم نبرد چه روزایی که بین اون همه کتاب گریه کردم چه دعوا و ضعف اعصاب های که نکشیدم ولی تموم شد بالاخره تموم شد💛 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃
واقعا خوش به حال اونايى كه حالشون خوبه من بعد تمااااااام سختى كشيدنا و شب بيداريا و درس خوندن و محر ...

هر شکست مقدمه یک پیروزی هست، وقتی شکست میخوری سریع بلند نشو، چند روز بشین فکر کن چه کارهایی باید انجام میدادی و انجام ندادی، بعدش دوباره شروع کن، لذت بخش ترین کار، درس خواندن واسه کنکوره، وقتی به هدفت میرسی تمام سختی هاش رو فراموش میکنی، برات آرزوی موفقیت میکنم 

بیشتر ازش بگو از سختیات از ناامیدی هات و از موفقیتت بذار همه بدونن چقدر پیروزی فراز و نشیب داره

من دقیقا تو همین سال دوتا از نزدیکترین عزیزانم رو از دست دادم خیلی واسم سخت بود نمیتونسم دوستامو ببینم سخت بود تو جمع نبودم سخت بود دوس داشتم خیلی کارا انجام بدم ولی نمیتونسم 😑ولی خب عوضش الان همه کارایی که دوس دارم و انجام میدم😁

ماهیچ الهی،همه تو⁦❤️⁩
وحشتناک خسته ام ولی از مامان بابام خجالت میکشم بگم ترمی ده تومن بدید من برم مامایی  باز پرستار ...

ازاین بهتر که کشش نداشته باشی بعد مامایی ام بازار کار خودشو داره تلاش کنی میتونی موفق شی

ماهیچ الهی،همه تو⁦❤️⁩
2706